2737
2734

بچم ازا ول اسفندماهه  سرماخورده سه بار سرماخوررده تا الان همش خوب میشه یکی دو روز بعد خوب میشه گلوش خلطیه سرفه میکنه بعداز دو روز سرفه خوب میشه اما همچنان خلط داره وتو خواب از سرفه خفه میشه اب ریزش بینی داره وعطسه  الان از دکتر آوردمش گفت الرژی داره دارو و آمپول دگزامتازون دادامن یکساله بود بردم تست الرژی داد به مرغ و تخم مرغ الرژی داشت که نه خودم خوردم نه بهش دادم الان که یکسال میگدره دکتر میگه نه گردو خاک نه بادام پسته هیچی نخوره الان نمیدونم این چه مدل الرژیه که سرماخوردگی شو میشه الرژی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انقدر دکتر عوض کردم تا مشکلشو فهمیدم

بچع اولم هم بود تجربه هم نداشتم

طفلی بچمم خیلی اذیت شد

تخم مرغ و ...میدادم، مقعدش زخم شده بود

ریفلاکس شدید هم داشت

خیلی مریض میشد

روزای خیلی سختی داشتم

خدا رو شکر گذشت

2742
من انقدر دکتر عوض کردم تا مشکلشو فهمیدم بچع اولم هم بود تجربه هم نداشتم طفلی بچمم خیلی اذیت شد تخ ...

اخه دخترمن هیچ علائمی نداره که بفهمم الرژیه نه دون میزنه نه مقعدش قرمز میشه فقط الان یکماهه خلط گلو داره و یه وقتایی سرفه

دختر من آلرژی داره

از نوزادی رفلاکس گرفت و آلرژی تشخیص داده شد

یکسالگی به بعد ب گردو خاک آلرژی نشون داد و غذاهای تند فلفل سیاه و کلا خانواده فلفل

شربت سیتریزن خارجی می‌خورد بهتر شد

اما ایرانی بهش میدادم تاثیری نداشت فکر کنم سال ۹۸ ۳۰۰تومن میخریدم

کلا از من گرفته منم آلرژی دارم و گاها خیلی اذیت میشم آنقدر سرفه میکنم تا دم مرگ میرم

اما علائم سرماخوردگی نداریم و دیر سرما میخوریم