2737
2734

اجباری که نیست الکی این چیزارو شرکت نکنید فقط زحمت داره، برادر زادم تو منطقه اول شد هیچی به هیچی یه کارت هدیه صد تومنی دادن

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خداروشکر گذشت دوران سمی مدرسه بخصوص ابتدایی 

آیییییی چقد اذیت شدیم سرش 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

من انجام دادم 

یک نمونه از گوگل پیدا کن دقیقا تیتر ها رامثل اون بنویس و انجام بده خیلی راحته من ۲_۳ روزه جمعش کردم

یک کلیپ از مراحل کارت هم باید تهیه کنی با عکس

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
اجباری که نیست الکی این چیزارو شرکت نکنید فقط زحمت داره، برادر زادم تو منطقه اول شد هیچی به هیچی یه ...

بحث جابزه وپولش هیچی لوح ها امتیاز ورود به مدارس خاص هست 

تیا : چشمان   دام : مادرم ♥
2740
بحث جابزه وپولش هیچی لوح ها امتیاز ورود به مدارس خاص هست 

نه والا الان پسرش رفته متوسطه اول تره هم خورد نکردن برا طرحش و امتیازش، تهرانیم منطقه 12 که مدارس سرامد زیاد داره

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
هر موضوعی ک باشه یعنی ربطی نداره واسه چ کلاسی باشه 

معمولا موضوع را خود معلم میگه، ولی اگر نگفت یک موضوع خاص سعی کن انتخاب کنی

اجباری که نیست الکی این چیزارو شرکت نکنید فقط زحمت داره، برادر زادم تو منطقه اول شد هیچی به هیچی یه ...

موضوعشون  یادت نیست چی بود؟

موضوعشون  یادت نیست چی بود؟

انگار درباره نفت و زغال سنگ و اینا بود دقیق یادم نیست سه چهار سال پیش بود