2752
2734

لباسم کوتاهه میخوام از این ساپورت زنبوری ها بپوشم موهامم باز میزارم شینیون بسته نیس ارایشمم کاملا ملایم رنگ لباسمم مشکلی میخوام ببینم چه چیزی خیلی خوشگل میکنه استایلو تو عروسی 

تو از یک زن زندگی‌ گرفتی که زندگیِ زن‌های دیگر را بگیری؟چه نمک نشناسی تو...                                    به زنان سرزمینم :تامیتوانید یادبگیرید و رشد کنید مستقل باشید و سفر کنید تنهایی تان را هم ، محکم تر بغل کنید و فارغ از قضاوت ها با خودتان مهربان باشید این ها چیزهایی است که خیلی ها.    دوست ندارند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همینا ک گفتی بجز ساپورت زنبوری

جدی ؟ خب چی بپوشم بجاش ؟ آخه کوتاهه

تو از یک زن زندگی‌ گرفتی که زندگیِ زن‌های دیگر را بگیری؟چه نمک نشناسی تو...                                    به زنان سرزمینم :تامیتوانید یادبگیرید و رشد کنید مستقل باشید و سفر کنید تنهایی تان را هم ، محکم تر بغل کنید و فارغ از قضاوت ها با خودتان مهربان باشید این ها چیزهایی است که خیلی ها.    دوست ندارند
همینکه ساپورت زنبوری نپوشی استایلت خاص میشه  بنظرم با لباس کوتاه نباید ساپورت پوشید مگه اینکه ...

یه لباس دیگه هم دارم تقریبا یکم پایین زانو میاد مخمله با اون چی بپوشم خوب میشه ؟

یقه لباست اگر بستس فقط گوشواره بنداز. ترجیحا بلند‌  انگشتر و دستبند.  یه زنجیر کوچیک رو ...

اره پوشیده س یقه لباسم

یه لباس دیگه هم دارم تقریبا یکم پایین زانو میاد مخمله با اون چی بپوشم خوب میشه ؟

ن کلا من خودم با ساپورت مخالفم حالا با هر لباسی، چون تمرکز روی قشنگی اون لباس ک به تنت هست رو از ببین میبره ی جورایی تو ذوق میزنه 

اگه میخوای پاهات پوشیده باشه خب لباس بلند بپوش

ن کلا من خودم با ساپورت مخالفم حالا با هر لباسی، چون تمرکز روی قشنگی اون لباس ک به تنت هست رو از ببی ...

لباس جذب مشکی یقه بسته فقط با پاهای سفید بلوری خوشگل میشه....با بوت بلند هم قشنگ میشه اگه یه قسمت پا دیده بشه

2706