2752
2734
عنوان

این که برای اولین بار منو همسرم روزه و نماز

| مشاهده متن کامل بحث + 2168 بازدید | 125 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لس انجلس که شوخی بود  اموزش هم توسط استاد سانیه  تبلیغ میکنم براشون بیشتر بگرد شاید چیزی ...

با زبون روزه،دروغ واجبه اخخ

اگه تاپیک مال تو نیست و نظرت باهام مخالفه، ریپلای نزن. یه چی میگم بهت،هم تو میسوزی هم کاربریم. 
2731
 شوهرم ب کسی تعارف کرد تو ماه روزه طرف گف ممنونم روزه ام.. شوهرم گف چجوره .اخه اون کلا نمیدونه ...

قبول باشه عزیزم موقع افطار خیلی باحاله یجورایی آدم کیف می‌کنه 

دل تو امروزیه قصه دوست داشتن رو باور نداره    دل من قدیمیه عاشق عشقیه که آخر نداره 
بعد چند روز قبل برای چی میخواستی ساعتت رو با ساعت ایران تنظیم کنی که سحری بخوری🤔 واقعا ما رو چی فر ...

بابا دنبال چی می گردین ؟ 😐 چرا ایقدر چیزی 

دوس داشتم تو تاپیکم شوخی کنم

برو بیشتر بگرد شاید چیز بهتری  دستت اومد بیکار

بگيد زندگي شخصيه خودمونه. به كسي مربوط نيست. دفعه اول محكم جواب بديد تا ديگه حرف نزنن البته چون ...

خیلی براشون عجیبههههه خیلی 

اصلا هیچیو قبول ندارن 

منم دنبال یچیزی هستم ک بیشتر نگهم داره 

خیلی براشون عجیبههههه خیلی  اصلا هیچیو قبول ندارن  منم دنبال یچیزی هستم ک بیشتر نگهم دار ...

سلام عزیزم 

خیلی بهتون تبریک میگم 

انشاءالله خدا کمکتون کنه تو این راه ثابت قدم بمونید 

میتونید در مورد نماز مطالعه کنید 

اصولا وقتی کاری رو از روی علم انجام بدیم ثبات قدممون برای انجامش بیشتر میشه

خیلی براشون عجیبههههه خیلی  اصلا هیچیو قبول ندارن  منم دنبال یچیزی هستم ک بیشتر نگهم دار ...

بيين عزيزم يه پيشنهاد بهت ميدم

حالا كه توي اين راه ارندي و دوست داري ثابت قدم باشي ميخوام بهت بگم كه بيشتر تو محيطش قرار بگيري مثلا سخنراني هاي مختلف و اينا بري. ولي چون اخونداي امروزي رو قبول ندارم فقط بهت توصيه ميكنم مثلا كتاباي اسن دو نفر رو بخوني. يك ايت الله قاضي. يكي ايت الله طهراني

من ادم مذهبي متوسطي هستم والي فقط اين دو نفر رو قبول دارم

🫠
2706