2752
2734
عنوان

این که برای اولین بار منو همسرم روزه و نماز

| مشاهده متن کامل بحث + 2166 بازدید | 125 پست
تبارک الله  چجوری ی دفعه تصمیم گرفتید  البته خدا هرکی رو بخواد هدایت میکنه ب اینا نیس

شوهرم ب کسی تعارف کرد تو ماه روزه

طرف گف ممنونم روزه ام.. شوهرم گف چجوره .اخه اون کلا نمیدونه اذان کی هست و نماز و ...

طرف کلا واسش توضیح داد ک نباید چیزی بخوری

گفبیا تست کنیم ...گفتم سخته 

گفت یبار

ماهم گرفتیم. خوش مون اومد مخصوصا اذان شب ک میگ 😭😂

متأسفانه خیلی از آدما اینجورین میدونستی اگر آدمی مومنی رو مسخره کنه اگر پیامبر هم از خدا طلب بخشش کن ...

بعدشم خدا گفته إن الله يدفع أن الذين ءامنوا معنیشم میشه قطعا خداوند از کسانی که ایمان آورده اند دفاع می کند ،پس توکلت به خدا باشه چون پشتت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگيد زندگي شخصيه خودمونه. به كسي مربوط نيست. دفعه اول محكم جواب بديد تا ديگه حرف نزنن

البته چون ميگيد تو فاميلتون عجيبه،كاملا طبيعيه كه واكنش نشون بدن. همينجور كه تو ي خانواده مذهبي وقتي يكي از دين بري ميشه همه تعجب ميكنن

🫠

تازه ی طوری برخورد میکنن انگار آدم از عهد بووووق اومده 

منم عیدی هر جا میرفتم عید دیدنی ی جوری با تحقیر میپرسیدن چرا روزه میکنی چرا ال میکنی 

گفتم بهم‌آرامش میده 

این شعارایی که میدن به عقاید هم احترام بزاریم فقط برای خودشونه

من لذت میبرم. اونایی که خودشون با تحقیق و علم میان انجام میدن نه مثل من که هیج دانشی ندارم.

خدا ازتون قبول کنه التماس دعا دوست عزیز 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.
😞😐خیلی بدم اومد از کارشون  دخالت بیجا

عزیزم نماز ارامش عجیبی میاره تو زندگیتون این حرفارو هم ندید بگیر بعد چندماه عادت میکنن

حتی اونا اگه ببینن چه ارامشی ب خاطر این عبادات گرفتین شاید خودب خود تشویق بشن اونام بخونن

2706