2726

قبلا يه دوست صميمي داشتم اما به خاطر ازدواج و سف ر به كشور ديگه ارتباطمون كم شد  الان چند ساله هيچ دوست دختري ندارم با  اون كه شاغلم و خونگرمم 

لازانيا جون هستم كاربريمو تعليق كردن 😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوست مونث

همجنس خودش

منظورشه

فکر کردم پسره

با سر اومدم تو چهارتا متلک بگم

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

دوستی یه رابطه دوطرفه است مهم اینه طرف مقابلتون چقدر تمایل به ادامه رابطه با شما داشته باشه

امیدوارم یه دوست خوب و خونگرم مثل خودت پیدا کنی

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند**بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند

ببین من به ی نتیجه ای رسیدم که تو محیط کار نمیشه دوست پیدا کرد.واسه من که اینطوری بوده.بیشتر دوستای من مال دانشگاه هستن .اخلاقم خوبه اونا هم خوبن ولی نمیدونم چرا نمیشه خیلی باهاشون صمیمی شد.😤

ببین من به ی نتیجه ای رسیدم که تو محیط کار نمیشه دوست پیدا کرد.واسه من که اینطوری بوده.بیشتر دوستای من مال دانشگاه هستن .اخلاقم خوبه اونا هم خوبن ولی نمیدونم چرا نمیشه خیلی باهاشون صمیمی شد.😤

دقيقا من چند ساله درسم تموم شده دانشگاهمً شمال بود الان تهرانم   باهاشون ديگه رابطه ندارم  تو محله كارم فقط يه خانم هست كه اونم يكم روابطش  عموميش ضعيفه 

لازانيا جون هستم كاربريمو تعليق كردن 😞
دقيقا من چند ساله درسم تموم شده دانشگاهمً شمال بود الان تهرانم   باهاشون ديگه رابطه ندارم  تو محله كارم فقط يه خانم هست كه اونم يكم روابطش  عموميش ضعيفه

منم دانشگاه و شهر فعلیم تفاوت داشت الان تلفنی با دوستام در ارتباطم.ی دوستی با  کیفیت دانشگاه رو کخ اصلااا پیدا نکردم.تازگیا هم به فکر افتادم که تو مهمونی دوستای مامانم دوست میدا کنم.به نظرم بهتره.

2706