2733
2739

یه اتفاقی که برای خودم زیاد افتاده اینه که سر زدم به تاپیکهای قبلی فرد که ببینم دنیای اون آدم چه شکلیه که به اینجا رسیده و اصلا ادم منطقی هست بشه باهاش منطقی حرف زد؟؟؟ ولی نمیرم به طعنه بگم تو که فلان اتفاق برات افتاده بهمانی و ...

بعد میای نی نی سایت میبینی یکی به خاطر نظر مخالف یا نقد حرف عوامانه‌ی جاهلانه‌ش رفته آرشیوت رو شخم زده که گلایه‌ت از مادرشوهر و فلان رو بزنه تو صورتت!!!!

چراااا آخه 🤣🤣🤣 چرا اینقدر بیمارید؟ چرا فکر نمی‌کنید اونی که از این مسائل شکایت کرده، از رفتار یه بیمار روانی مثل خودتون در عذابه و این حرفا خاله زنکی نیست براش بلکه گله از معاشرت اجباری با دو سه تا بیمار روحیه. شماها که از اونایی که من براشون تاپیک زدم احمق‌ترید 😂😂😂

برید از خدا بترسید و منتظر باشید دچار گرفتاری‌هایی بشید که غمش بهتون مجال اومدن و اینجا خاله‌زنکانه!!!! نوشتن هم نده.

شفاتون رو هم در این روزهای عزیز از خدا خواستارم 😍

بستکی داره ها!!! 

یبار یکی تو یه تاپییک درمورد عمل های زیبایی منو ریپ زد 

کلی چرت و پرت گفت مستقیم و غیر مستقیم توهین کرد 

بهم گفت معلومه خودت از چهرت راضی نیستی که به همه عملی عا میگی بی اعتماد به نفس 

بعد جالب اینه قسممممممم میخورد من اعتماد به نفس دارم 

رفتم یکی از تاپیک هاشو رو نوشته بود دماغم خیلی رو مهمه می‌خوام عملش کنم اعتماد به نفسم رو گرفته رو پیدا  کردم 

فقط لایک کردم ... رفت حذف کرد تاپییک رو 😂

گاهی لازمه نشون بدی متوجهی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستکی داره ها!!!  یبار یکی تو یه تاپییک درمورد عمل های زیبایی منو ریپ زد  کلی چرت و پرت ...

بله عزیزم.‌‌من زیاد دیدم آدمای آشفته که به مردم حرف مفت میزنن و حرفاشون انعکاس مشکلات روحیشون هست و تو ارشیوشون میبینی ریشه مشکلشون کجاست. ولی اینکه درددل شما رو به رخت بکشن فرق داره با اون ادمی که شما مثال زدید

2742