2733
2734
عنوان

گرما و جوش زدن نی نی

930 بازدید | 7 پست
از وقتی هوا گرم تر شده پسرم خیلی بیشتر عرق میکنه مخصوصا وقتی خوابیده. کناره های شونه اش جوش های ریز قرمز زده . قبلا دکترش گفته ک چیز جدی نیس ولی هیچ پمادی نداد فقط میخواستم بدونم تجربه اشو دارین؟چی کارکردین که خوب بشه؟ ممنون میشم ک راهنماییم کنین
منو پسرم...شما همه...خخخخخخخخ

عزیزم تمام بچه ها همینن.دخترعموم همین طوره لپ هاش پاهاش.اونم واسه اینکه مامانش گرمی خورده واین بچه هم شیرمادرومیخوره وگرمی میگیره.شماهم اگرشیرمیخوره سعی کن خنکی بخوری اگرم نه میتوته چیزی بخوره تامیتونی خنکی بده بخوره

خداجونم شکرت...منتظرم کمکم کنی...😗😗

گرمایی هس نی نیت.بزارش توهوای خنک.دخترعموم کوچولوهستا اما همیشه جلو اسپلیته.خونشون انگار یخچاله ولی این دختربلا کیف میکنی وهی غلت میخوره😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تمام بچه ها همینن.دخترعموم همین طوره لپ هاش پاهاش.اونم واسه اینکه مامانش گرمی خورده واین بچه هم شیرمادرومیخوره وگرمی میگیره.شماهم اگرشیرمیخوره سعی کن خنکی بخوری اگرم نه میتوته چیزی بخوره تامیتونی خنکی بده بخوره

شیرخشکیه . پنج ماهشه . خنکی چی میتونم بدم؟ تازه شروع کردم یکم لعاب برج میدم چیزی نمیتونه بخوره. دخنرعموت پمادی چیزی استفاده نمیکنه ؟

2731
گرمایی هس نی نیت.بزارش توهوای خنک.دخترعموم کوچولوهستا اما همیشه جلو اسپلیته.خونشون انگار یخچاله ولی این دختربلا کیف میکنی وهی غلت میخوره😂

خخخخخخخخخخخخخ. آره پنجره اتاقشو باز میکنم همش

عزیزمامانم میگه شیر خشک سرده خودش.ازگرمی نیست میگه.قدیم ها گفتن وقتی بچه بخوادتپل بشه جوش میزنه همین دونه ها.

جدی؟؟؟؟؟؟؟؟ ایشاااالللله خخخخ . دست مامان گل ات درد نکنه  

جدی؟؟؟؟؟؟؟؟ ایشاااالللله خخخخ . دست مامان گل ات درد نکنه

فدات عزیزم.خداحفظش کنه واست.اره نگران نباش.دکترم گفته چیزی نیس.فقط نزار عرق نکنه گناه داره

2738