2733
2734

سلام دوستان لطفاً نظر بدین خیلی برام مهمه 

منو عشقم مدت زیادی هست با همیم و خیلی همو دوست داریم و علاقش ثابت شدس ولی چون شرایط اقتصادیش جالب نیست نمیتونه فعلأ بیاد جلو و وقت جلو اومدنش هم مشخص نیست و میگه بستگی به پول داره ک بیاد دستم 

و اینکه سنمم ۲۵هستش و اقا پسر دانشجو هستن و مشغول درس خوندنه 

خواستگار هم دارم شرایطش اوکیه بنظرتون چیکار کنم عشقمو ول کنم یا بمونم پاش تا خدا می‌دونه چه زمانی اوکی بشه بیاد یااینکه طبق عقلم شوهر کنم برم

من خواهر ندارم،لطفاً خواهرانه راهنماییم کنین🥺🥺🥺🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بهترین کسی که می‌تونه بهت مشاوره بده، خانواده و مشاور ازدواج هستن، 

از کجا معلوم که این پسر وضعش کی اوکی بشه، و اگر شد بیاد جلو، این یه بخش داستان هست . مورد دوم اینکه هر شخص دیگه ای غیر ازینم باید کاملا تحقیق کنی و شناخت داشته باشی و بعد تصمیم به ازدواج بگیری ، پس همون با کسی مشاوره کن که کاملا این موارد بتونی بررسی کنی،..مثل خانواده یا مشاور 

بنظرم تکلیفتو روشن کن باهاش بهش بگو یا میای یا نیای میرم اخه اعتماد نیس بهشون یهو دیدی عمرت رف اون ...

چند بار خواستم تکلیفمو مشخص کنه فقد میگف وضعیتم خوب نیست اوکی بشه میام ولی اوکی شدنش وضعیت اقتصادیشم اصلأ مشخص نیست

ببین خواهرانه بهت میگم اگه میتونی ازش دل بکنی پس بکن وبرو دنبال زندگیت وبیشتر ازاین نه اون پسرو وابسته کن نه خودت رو

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

به خودش بگو 

بگو یا بیا یا که من دارم میرم 

خوب فکراتو بکن که دو روز دیگه با شوهرت ب مشکل خوردی پیش خودت نگی کاش وایمیسادم برا اون 

رها ز هر چه هست و نیست ...❤🌱برا سلامتی امام زمان صلوات بفرس عزیز مرسیی🤍🌸