2737
2739

شوهرم پیشمه داره نظراتتونو میخونه

نمیزاره برم هنری یاد بکیرم

نمیزاره ادامه تحصیل بدم

تنهایی برم بیرون

دماغ عمل کنم.ژل بزنم

لیزربرم

یه دکترمثلا نمیبره میگه بامامانت برو من وقت ندارم

کلا هبچ وقت وقتی برای من ندارم

دلیلشم اینه داری عین ملکه ها زندگی میکنی دردت بی دردیه😐🤐خوشی زده زیردلت

وضع مالیش بدنیست ولی پول نمیده بهم مثلا ماهیی شاید۱۰۰تومن

ولی کل خریدای خونه باخودشه😐هرچیم بخوام میخره.فقط ازاینکه من به خودم برسم انگار مشکل داره 

حتی میگم بیابریم مشاوره باهم میگه وقت ندارم تو بروبیابمنم بگو چیگفت

بخاطر اینهمه بی توجهیش منم غرمیرنم داعم 

داره میخونه خواهش میکنم بگید

دعای خیرچیه؟😑من هردعایی میکنم خدامیگه خیر،این دعای خیره😂😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

از خودش بپرس باهات چیکار کنم

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن ..💔.. و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!

از اول اول اینطور بود؟؟

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
2740
میگه هیچ مشکلی ندارم تو مشکل داری که میخوای ازاد باشی

وا اسیر گرفته مگه ازدواج کرده نوکر ک نگرفته بلا نسبت 

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن ..💔.. و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!

بگو بهش داش گلم اگه این زندگی ملکه هاست آدم ترجیح میده غورباقه باشه تا ملکه

چیکار میکنی با زنت آقا باید زندگی کنه نفس بکشه گناه نکرده که شوهر کرده همدمش باشه روحیش باشه قلبش باشه سخت نگیر 🗿

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱
2706