2733
2734
عنوان

خاستگار سابقم نامزد شده

228 بازدید | 7 پست

قبلاهم براتون تعریف کرده بودم که یکی از همکلاسی هام منو میخواست و ۲ سال صبر کرده بود همین که یه خواستگار خوب برام اومد با خانواده خاستگارم دعوا کرد و منم اون لحظه عصبانی شدم گفتم اصلن با هیشکدوم ازدواج نمیکنم. از کارم که خیلی پشیمونم چون خاستگارم موقعیت خوبی داشت وپسرخوبی بود.الان شنیدم همکلاسی و جای دیگه نامزد کرده با اینکه خودم جواب رد دادم بهش ولی خیلی ناراحتم که اینجوری با خاستگارم دعوا کرد آخرش برا اون که خیلی فرقی نکرد ولی زندگی من نابود شد چون واقعا میخواستم خاستگارمو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای💔🥺

شاید بهترین تو راه 

حکمت بوده 

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2742
2740