2752
2734
عنوان

پسر همسایمون دست وردارنیس چیکار کنم امیره

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 61 پست
کارم اینه

طالع منم بگو  

واینکه جنسیت بچه دومم چیه؟ 

تیکرو همینجوری گذاشتم خودمم نمیدونم چیه جنسیتش

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امیرا لاشین پس😅

دقیقا....من نیس در تعلیقی ب سر میبرم منظورم دقیقاااااا همین جمله بود فقط ترسیدم این کاربریمم ب ......بره

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2731

دفعه بعد تا مزاحم شد بلند بهش بگو گورتو گم کن احمق، مزاحم نشو. منو تو چ صنمی باهم داریم که سلام میکنی!

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

وقتی دعوا کنی کسی قضاوتت نمیکنه اما اگه چیزی بهش نگی کسی ببینه که دور و برت میپلکه و حرکاتش مشکوکه بهت تهمت میزنن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
شما وضعت خوبه.. انشاالله به سلامتی فارغ بشی

از چه لحاظ میگی خوبه؟ 

واینکه جنسیت بچه دومم چیه؟ 

تیکرو همینجوری گذاشتم خودمم نمیدونم چیه جنسیتش

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
دفعه بعد تا مزاحم شد بلند بهش بگو گورتو گم کن احمق، مزاحم نشو. منو تو چ صنمی باهات دارم که سلام میکن ...

انقد میترسم زود رد میشما این خوبه اکه دیدم بازم اینجوری شد حتما

کارم اینه

طالع من چی😁

حس ششم زدی تو کار طالع!