2733
2734
عنوان

من فقط صبح ها شکمم کار میکنه یعنی مشکل معده دارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 19 پست
عزیزم برا تو مخاط چ رنگیه؟  نفخ باعث دلپیچه میشه؟ چیکار میکنی خوب شی؟  هر روز اس ...

نه وقتی تو خونه خودمون غذا میخورم مشکلی ندارم ولی تو مهمونی نفخ میکنم و شکمم خیلی درد میگیره طوری که نمیتونم نفخ رو خارج کنم ولی تا میام خونه اوکی میشم! مخاط متمایل به قهوه ای بود فکر کنم. عرق نعنا برای من آب رو آتیشه! 

گاهی لب‌های خندان از گونه‌های گریان بیشتر درد می‌کنند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه وقتی تو خونه خودمون غذا میخورم مشکلی ندارم ولی تو مهمونی نفخ میکنم و شکمم خیلی درد میگیره طوری که ...

برا منم گاهی مخاط سفید یا زرد 

گاهی هم رنگ مدفوع

من سندروم روده دارم اخه ، پس عرق نعنا ضد نفخ هس؟ 

برا منم گاهی مخاط سفید یا زرد  گاهی هم رنگ مدفوع من سندروم روده دارم اخه ، پس عرق نعنا ضد ...

عرق نعنا برای من خیلی جواب میده، ربع ساعت نکشیده نفخ رو از بین میبره و احساس آرامش به گوارش میده.

2731
برا منم گاهی مخاط سفید یا زرد  گاهی هم رنگ مدفوع من سندروم روده دارم اخه ، پس عرق نعنا ضد ...

مشکل من بعد از عمل کیست مویی مضخرف شروع شد. از بس استرس و اضطراب داشتم براش یا قرص هایی که بعد عمل دکتر تجویز کرد فکر کنم معدمو نابود کرد. طوری که چند روز بعد از عمل یبوست شدید داشتم که شقاق خفیف هم گرفتم ولی بعدش بهتر شدم