عنوان

خطر مکمل های بارداری

509 بازدید | 8 پست

سلام دوستی ها میگم من اول ماه دوم که رفته بودم دکتر بهم یه مکمل بارداری داد که خارجی بود و همه ویتامین ها هم توش بود اعم از a و b و c و آهن و نیاسین و ... و سی تا دونه هم بود و من همه رو خوردم بعدش فهمیدم که قبل از چهار ماه اصلا نباید هیچی غیر از فولیک اسید بخورم حالا نگران اون ویتامین A ای هستم که توش بود به دکتره گفتم شاید داروخانه بهم اشتباه داده گفت نه ایرادی نداره حالا خیییییلی نگران هستم نکنه اون ویتامین A برا نی نی ام بد بوده باشه میشه اگه تجربه ای دارید بگید

مرسی دوسی ها

خدایا من به این اطمینان رسیدم که هر وقت بنده خوبی بودم هرچی خواستم بهم دادی

منم قرصی که بهم داده بود 2 - 3ماه اول همین بود نگران نباش /تازه الان به جز اون یه قرص دیگه که بازم فولیک اسید داره میخورم /ازش پرسیدم گفت نگران نباش مگه چقد جذب بدن میشه

بخشی از دعای صباح امیر المومنین ابو تراب (ع) ** خداى من، دلم در پرده  هاى ظلمت پوشيده شده و جانم دچاركاستى گشته و عقلم مغلوب هواى نفسم شده و هواى نفسم بر من چيره آمده، طاعتم اندك، و نافرمانيم بسيار، و زبانم اقراركننده به گناهان است، چاره من چيست اى پرده  پوش عيبها، اى داناى نهان  ها، ای برطرف كننده غم ها، همه گناهان مرا بيامرز، به احترام محمّد و خاندان محمّد، اى آمرزنده، اى آمرزنده، اى آمرزنده به مهربانيت اى مهربان  ترين مهربانان.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه عزیزم نگران نباش منم ازاولش مکمل استفاده میکردم دکترم خودش داده بود بخاطر وزن کمم

فرزندم؛ آنچه که برای خود میپسندی به دیگران ارتباطی ندارد و آنچه که دیگران می پسندند هم به تو ارتباطی ندارد.(لزوما در حیطه حریم شخصی)

بعضی مکمل ها ویژه زنان باردار هستند از اونها استفاده بشه بهترهو نگران نباش شاید مال شما هم از همون بوده

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین