2733
2739
عنوان

خواهرم باهام دشمنی میکنه

151 بازدید | 7 پست

هرچی میشه میگه دارم برات همش دنبال تلافیه، مثلا چیزی ازش دستم باشه پس میگیره

ما اتاق و وسایل مشترکیم، یه لپتاپ داریم که دورکار باهاش شاغل شد حالا هرموقعیت کاری که برام پیش میاد لپتاپ میخواد مجبورم رد کنم بی هیچ توضیحی چون اون بیلیاقت داره باهاش کار میکنه هنوزم که هنوزه بعد ۲ سال بیکارم موقعیت های خوب دورکاری تهران رو‌ رد کردم

خیلییی پروعه باورتون نمیشه، خیلیم انکار میکنه و دروغ میگه تو چشمت نگاه میکنه حاشا میکنه

کاشکی همون دوستش که دوبار طلاق گرفته بودو بچه ۷ساله داشت میومد اینو میگرفت منو راحت میکرد، منه احمق میگفتم اون بدردت نمیخوره کاش برمیگشت پسره

خانوادمم اخه بدردنخورن اصلا براشون مهم‌ نیست خیلی بیخودن

توروخدا یه راهکار درست درمون بدید ؟؟💔💔

نه پول دارم نه شرایط هیچچچ چیز دیگه ای، همینجور موندم فقط تحمل میکنم 

باهاش قهر باش شاید آرامشت بیشتر بشه من برادرم اذیتم می کرد قهر کردم البته اتاق جدا دارم الان اینقدر آرامش دارم

من باردار نیستم تیکر بارداری تاریخی که من به خواستم می رسم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا میز تحریر مشترک خریدیم ولی فقط چرخ خیاطی اون روشه و کار میکنه حتی یکسری وسایل منم دستشه بعد همش داره منو تهدید میکنه و نمیتونم از میز مشترک استفاده کنم، یا داره خیاطی میکنه روش یا صبح تا ۳ ظهر داره با لپتاپ کار میکنه شرایط خرید هم ندارم واقعا وگرنه تحمل نمیکردم. 

هر لحظه هرجا باشه همه چی اونموقع متعلق به اونه کسی مخالفت کنه قشقرق راه میندازه، همش تن و بدنم میلرزه نکنه الان چیزی بگه، من مشکل حمله پانیک دارم استرس میگیرتم ولی براشون مهم نیست 

دلم میخواد گاهی سرشو بکوبم تو دیوار خیلی زورگوعه پروعه و دروغگو

2742
باهاش قهر باش شاید آرامشت بیشتر بشه من برادرم اذیتم می کرد قهر کردم البته اتاق جدا دارم الان اینقدر ...

قهر کردم کلییی فایده نداره بدتر هم میشه هی میره بد ازم میگه این کار نمیکنه فلانه در حالیکه دروغه من کار میکنم لیست نمیکنم

اون یه مورچه جابجا کنه تا اهل محل باید بفهمن 

واقعا دیکه دلم‌نمیخاد ازش دفاع کنم پیش بقیه ولی فکر آبرومونو میکنم خیلی آدم بیخودیه اگ ازدواج کنه فردا برش میگردونن

مثلا میز تحریر مشترک خریدیم ولی فقط چرخ خیاطی اون روشه و کار میکنه حتی یکسری وسایل منم دستشه بعد همش ...

نمی تونی اتاق و جدا کنی می تونی اگه انباری تو پیلوت داری اتاق خواب کنی یکی از دوستام این کارو کرد

من باردار نیستم تیکر بارداری تاریخی که من به خواستم می رسم
2740