2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بازم تو قدت بلنده فکر نمیکنم زیاد مشخص شه  من ۱۶۴یا۱۶۵ قدمه/ ۸۰کیلو که بودم قشنگ معلوم بود😂🤦 ...

اره همه فک میکنن ۶۰.  ۶۵ وزنمه ولی خب من دارم کم میکنم که واقعا ۶۵ بشم

امیدوارم موفق باشی

چون شما قدت بلندتره زیاد مشخص نیست اما من ۸۰ بودم قشنگ مشخص بود طوری ک الان هرکی دیدتم میگ سایز کم ک ...

کم کم معلوم میشه اینجور ک من میخورم😢

یکم دعوام کن رژیم بگیرم مرض دارم دوسدارم بخورم حتی گرسنه نباشم

کم کم معلوم میشه اینجور ک من میخورم😢 یکم دعوام کن رژیم بگیرم مرض دارم دوسدارم بخورم حتی گرسنه نباش ...

دور از جونتتت

اما به این فکر کن ک قراره لاغر تر و خوش اندام تر از الانت بشی و هر لباسی ک دوسداری بپوشی و لذت  ببری و در آینده که سنت رفت بالاتر دچار این مریضیایی از چاقی بوجود میان نشی 

ولی خب میدونی منم مثل تو بودم اما وقتی رژیم گرفتم فقط دو سه روز اول سختم بودم اما بعدش عادی شد و خیلیم دوسداشتم رژیمم رو و دوسدارم تا همیشه کم خوری و سالن خوری کنم:) بت قول میدم فقط اوایلش سخته و بعد عاشق رژیمت و خودت و اندام جدیدت میشی🥲❤

دور از جونتتت اما به این فکر کن ک قراره لاغر تر و خوش اندام تر از الانت بشی و هر لباسی ک دوسداری بپ ...

اره میدونم خیلی خوبه باید شروع کنم بقول خودت تاشروع نکنی وسختی نبینی نمیشه.جدا از اندام همون سلامتی خیلی مهمه.عزیزجان سالن خوری چیه؟

2706