2737
2734

مدارس که مجازی شد نخوندم.دوسالم پشت کنکورم.هیچی نخوندم

فقط همین 80-90 روز مونده تا کنکور اما ذهنم رو درس متمرکز نمیشه.فرصت آخرمه💔

عادت کردم به گوشی و بیکاری

کسی اینجوری بوده ؟

نمیدونم چه غلطی کنم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تجربی.آره گرفتم خیلی درسخون بودم.عاشق کتابام

خوب پس حتمااااااا میتونی موفق بشی ،نا امید نباش یکم همت کنی همه چیز حله.

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
بد دردیه 💔

من هعی تصمیم میگیرم شروع کنم باز هیچی...

الانم با خودم گفتم این شبا از خدا کمک میخوام بعد از پسفردا ان شاءالله شروع میکنم 

اما بازم از خودم ناامیدم 

امیدوارم خدا خودش کمک کنه

2740
من هعی تصمیم میگیرم شروع کنم باز هیچی... الانم با خودم گفتم این شبا از خدا کمک میخوام بعد از پسفردا ...

منم سه ساله امروز فردا میکنم.دیگه به خودم اعتماد ندارم.

نمیدونم بعد اعلام نتایج جواب بقیه رو چی بدم.خستم از وضعیتم

منم سه ساله امروز فردا میکنم.دیگه به خودم اعتماد ندارم. نمیدونم بعد اعلام نتایج جواب بقیه رو چی بدم ...

دقیقا... فردا شب به یادت هستم عزیزم 

هنوز به ته خط نرسیدیم 

خدا رو داریم❤

دقیقا... فردا شب به یادت هستم عزیزم  هنوز به ته خط نرسیدیم  خدا رو داریم❤

مرسی عزیز دلم💛

خیلی وقته از خدا دور شدم.روحم آلوده شده.دلم برای دعای جوشن کبیر تو شب قدر تنگ شده...💔

واسه روزه گرفتن و دعای دم افطار...💔

واسه نماز شب...💔

مرسی عزیز دلم💛 خیلی وقته از خدا دور شدم.روحم آلوده شده.دلم برای دعای جوشن کبیر تو شب قدر تنگ شده.. ...

روح هممون الوده شده ؛ چه شبی بهتر از امشب واسه طلب بخشش و کمک از خدا...

من اگه خدا رو نداشتم مطمئنم تو این چندسال یا افسردگی خیلی شدید میگرفتم یا بیماری قلبی...اما هر سری که حالم بد شد فقط با خودش درد و دل کردم... اینقدررر حس خوبیه...چون با هرکی دردودل کنی فقط گوش میده یا دلداریت میده ...فقط خداست که علاوه بر گوش دادن به درد و دلت میتونه کمکت کنه...

[URL=https://uupload.ir/view/vid_20240318_210533_156_wxml.mp4/][IMG]https://s8.uupload.ir/css/images/udl6.png[/IMG][/URL]

(روی لینک نگه دار و بعد گزینه باز کردن رو بزن)

این کلیپ پر از ارامشه...قشنگ نشون میده که بزرگترین قدرت زمین و اسمون خداست... اگه فقط خدا کنارت باشه همه چی حله...چون لحظه لحظه زندگیمونو فقط خودش میتونه تغییر بده...

گر نگه دار من آنست که من می‌‌‏دانم

شیشه را در بغل سنگ نگه می‌‌‏دارد

تو هر شرایط و  سختی و... به خودت بگو حواسش بهم هست😌

ببخشید خیلی وقتتو گرفتم

اما با اینکه نمیشناسمت؛ خیلی دوستت دارم و دلم نمیخواد ناراحتیت رو ببینم...😞

من که کاری جز دعا نمیتونم برات کنم 

امشب تقدیر یک سال ایندمون نوشته میشه...من خودم به جات جوشن و قران و ... میخونم تو فقط امشب باهاش حرف بزن تا سبک بشی...

نگو گناهکارم حرفامو گوش نمیده امشب فقط کافیه بگیم ببخشید تا کل گناهامون پاک بشه...

انقدر برام عزیزی که دلم نمیاد امشبو از دست بدی...خدامون خیلی مهربون تر از این حرفاست...باهاش حرف بزن ، مطمئنم دلش برات تنگ شده که به زبون من این حرفا رو اورد که بهت بگم...وگرنه میتونستم بی خیال بگذرم...

2706