2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
آبله مرغون علائم شبیه سرماخوردگی داره و تب هم داره و خارش شدید دونه هاشم هی بیشتر میشه تا آخرش که سر ...

این قضیه تبو من شنیدم همه ندارن

ممکنه تب نکنن

علائم سرماخوردگی هم دوتا از. پسرعموهاشم گرفتن ولی اصلا علائم سرماخوردگی نداشتن فقط تاولای وحشتناک

دونه هاش اصافه میشه مثلا روزی یکی دوتا

ولی داره سرش خشک. میشه خارشم داره

این قضیه تبو من شنیدم همه ندارن ممکنه تب نکنن علائم سرماخوردگی هم دوتا از. پسرعموهاشم گرفتن ولی اص ...

پس همون آبله مرغونه. برو خوشحال باش که گرفتن منم بچه هام همزمان گرفتن منم باهاشون گرفتم وای وای وای پدرم درومد همش تب و لرز داشتم. من اصلا نمیدونستم تب و لرز چیه!!! تو سن ۳۰ سالگی!

پس همون آبله مرغونه. برو خوشحال باش که گرفتن منم بچه هام همزمان گرفتن منم باهاشون گرفتم وای وای وای ...

من انقدر نگران خودمم

منم نگرفتم هنوز

چقدر طول کشید خوب شی؟ 

صورتتم جوش زد؟ من استرس صورتمو دارم

2706