2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنونم فاطی جان من که والا چندین ساله تو حکمت خدا موندم

توکل کن به خدا عزیزم

نا امید نشو انشالله خدا بهترین و برات در نظر گرفته

خیلی ناراحت شدم 

یادته چند روز پیش تاپیک سر کاری زدم "کی بیبی چکش مثل من منفی شده " همین الان که تاپیک زدی با خودم گفتم نکنه همون ساراست که میگفت8 سال منتظر بودم....😢😢😢

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕
توکل کن به خدا عزیزمنا امید نشو انشالله خدا بهترین و برات در نظر گرفتهخیلی ناراحت شدم  یادته چند روز پیش تاپیک سر کاری زدم "کی بیبی چکش مثل من منفی شده " همین الان که تاپیک زدی با خودم گفتم نکنه همون ساراست که میگفت8 سال منتظر بودم....😢😢😢

آخ عزیزم آره یادمه ... 

حکمت خدا ...!

2740
ممنونمممنون که دلداریم میدین

قربونت برم ... توکلت به خدا باشه شاید اگه میموند مشکل دار بود .... نمیدونم چی دارم میگم ولی قربون خدا برم که آدم تو حکمتش میمونه

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
قربونت برم ... توکلت به خدا باشه شاید اگه میموند مشکل دار بود .... نمیدونم چی دارم میگم ولی قربون خدا برم که آدم تو حکمتش میمونه

ممنونم واقعا 

آریانه جان من تازه شما رو یادم اومد عکس پروفایلت رو عوض کردی نشناختم اولش

امیدوارم نینی ت سالم بیاد بغلت

نیت کن انشاالله زود نی نی دار بشی همسرت رو برای اربعین بفرستی کربلا .... منم امسال همسرم دقیقا تایم زایمانم اگه ماندگار باشه البته اربعینه ، نیت کردم اگه بچم سالم باشه حتما بره

واقعا آدم تو حکمت خدا میمونه

ولی بر حسب تجربه شخصی هر موقع چیزی و با سختی و انتظار زیاد بدست آوردم اون موقع حکمت خدا رو فهمیدم که میخواسته بهترینو داشته باشم

قربونش برم انقدر بزرگ و مهربونه منتها ما آدما صبرمون به اندازه ای نیست که خدا میخواد...

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕
ممنونم واقعا آریانه جان من تازه شما رو یادم اومد عکس پروفایلت رو عوض کردی نشناختم اولشامیدوارم نینی ت سالم بیاد بغلت

قربونت برم ... آره عزیزم عکس بچه خواهرای نازم بود ولی الان حرف دلمه  

2706