2726
عنوان

توروخدااا کمک ... راجع به غربالگری

6173 بازدید | 65 پست

بچه ها من باید تا دو هفته دیگه برم غربالگری سه ماه اول ... این چیزا برام مهمه ... میشه کمک کنید کجا برم ..

1) خیلی دقیق باشه

2) همسرم بیاد داخل

3) سونو حتماً توسط خانم انجام بشه

من چندجا زنگ زدم اطلاعاتش رو اینجا برای دوستان میزارم:

- دکتر الماسیان بیمارستان مهر : اولین نوبتش 23 خرداد ه که خیلی دیر میشه

- بیمارستان پارس: مبلغ 220 تومان (سونو و آزمایش خون). همسر میتونه بیاد  داخل اما سونوگرافاشون همش آقان

- نسل امید: مبلغ 433 تومان (سونو و آزمایش خون) سونو هم آقا داره هم خانم . اما همسر نمیتونه بیاد داخل ... از تو مانیتور بیرون میتونه ببینه

- صارم: مبلغ 610 تومان (سونو و آزمایش خن) سونو هم خانم هم آقا اما همسر نمیتونه بیاد داخل

- نیلو: 117 تومان آزمایش خون + 183 تومان سونو . سونو میفرسته یه سونوگرافی اطراف خودش .. گفت می تونی خودت سونو بری با جوابش برای آزمایش خون بیای اینجا

حالا موندم چی کار کنم. به ذهنم رسیده سونو یه جای دیگه برم. واسه آزمایش خون برم نیلو ... اما کجا برم که سونوی NT خوب و دقیق باشه؟

سونوگرافی دکتر زهرا خالدی زنگ زدم تو پاسداران گفت هزینش با بیمه 102 تومانه .. همسرم هم میتونه بیاد. گلستان تو پاسداران هم گفت سونو NT 248 تومانه و همسرم میتونه بیاد اما نمی دونم آیا اینا دقیق هستن یا نه... بچه ها خیلی نگرانم توروخدا کمک کنید.... خیلی برام مهمه جایی که میرم دقیق باشه ...

درضمن این همه نفاوت قیمت چراااااااااا آخه؟؟؟

عزیزم به نطر میاد دچار وسواس شدی شما

منظورت از خیلی دقیق چیه

سونوگرافیست ها تو غربالگری مرحله اول ضخامت گردن جنین و تیغه بینی رو بررسی میکنن

آزمایشگاه هم آزمایش خون رو با دستگاه ها و متودهای روز انجام میده

۹۸ درصدشونم دقیق و خوب کار میکنن. حساس نباش

من تمام سونوهامو پیش دکترصدری تهرانپارس رفتم.همسرمم اومد داخل.اما خانم نیس.حالا چه اصراری که حتماخانم باشه عزیزم؟صدری فقط مانیتورو نگاه میکنه.اصلا خودتم نگاه نمیکنه بنده خدا

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقدر تحقیق و تفحص کردی

یه کدومش رو انتخاب کن برو 

همه ی اینایی که گفتی خوبن 

من رفتم نسل امید سونو رو خانم انجام میده سونوی تعیین جنسیت رو خود آقای طهماسب پور

همسرت هم پایین نشسته نوبت سونوت که شد میگن همراه خانم فلانی ... مانیتور شماره ... اون پایین اتاق هست میرن میبینن

من نسل امید رفتم . شوهرم هم اومد تو . شاید جدیدا عوض شده . من ۴ سال پیش رفتم اونجا . دکترش هم عالی بود . یه زن بود . ولی اگه بخوای که یه دکتر دیگه بیاد و بر اساس اندازه لگن و اینا بهت بگه که جنسیت بچه چیه اون دکتر مرد . شایدم زن داشته باشن 

خدایا به همه منتظرا نی نی سالم بده

سلام دوستان.منم باید برم سونو غربالگری اما درست نمیدونم کی اخه من از تاریخ پریودم امروز11هفته و5روزمه براساس سونو که برا تشکیل قلب رفتم10هفته 6روزمه.حالا به نظرتون براساس کدوم برم غربالگری؟؟

2706