2733
2734

سلام دوستان الان خونه مادر بزرگم زدم بیرون از خونه همه چیو ب مادر بزرگم گفتم خیانت مادرمو و حرفامو باور نکردش بهم گفتش فردا میگم سگ پدرت بیادش ببرت بچه ها منو بابام ببره کتکم میزنه میده ب دست شوهر محتاد مو ازار اذیتم میکنه منو نمیخام برم پیشش عقل درست حسابی نداره ۱۶ سالمه بنظرتون چیکار کنم من این دیگ چ زندگیه 

واقعا از مادرم متاسقهم ک منو کتک زدش بخاطر دوست پسرش و گوشیمو کوبید زمین ک گفتش ادم بشی و گلسش شکست و خیلی منو بخاطر دوست پسرش زده همش میخوندم پیاماشو با دوست پسرش گرفت رمز گوشیشو عوض کردش چیکار کنم الان من از بهزیستی بگین غذا میدن کتک میزنن کار میکشن ازم ؟بهزیستی چجور جایه بچه میکشه ؟خاهش میکنم بگید لطفا خیلی مهمه 🥲و میتونم ۱۸ سالم شد بیام بیرون ازون جا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دیگ بریدم کیا مسجدن دعا کنید من تا فردا بمیرم 

خدانکنه ‌،  کااششش پدر مادر هایی مثل پدر مادر شما هیچ وقت بچه دار نمیشد ببخشید ک دارم میگم 

جز ازار و  اذیت برای بچه هاشون ندارن ‌ 

امیدتو از دست نده خدا حواسش بت هسسس 

ب کارما اعتقاد داشته باش اوناهگ همینجوری عذاب میبینن 

خدانکنه ‌،  کااششش پدر مادر هایی مثل پدر مادر شما هیچ وقت بچه دار نمیشد ببخشید ک دارم میگ ...

دیگ اواره شدم راستی راستی این بودش زندگی ؟😭واقعا چرا اخه چرااااااااا مگ چیکار کردم مگ تقاص چیو دارم میدم ای خداا

دیگ اواره شدم راستی راستی این بودش زندگی ؟😭واقعا چرا اخه چرااااااااا مگ چیکار کردم مگ تقاص چیو دارم ...

🫠  اصلن این زندگی ب درد نمیخورههه همش دردو عذاب 

ب اینا فکر نکن میدونم سخته. 

ولی ب این فکر کن ک اینده درخشانی نصیبته 

وگرنه هرو خود خوری با خودت هیچی نمیمونه ازت💔

همه سختیایی تو زندگیشون دارن تو تنها نیستی 

🫠  اصلن این زندگی ب درد نمیخورههه همش دردو عذاب  ب اینا فکر نکن میدونم سخته.  ...

میبنی ک مثل من نمیکشن من دیگ اوره شدم واقعیتی دیگ جای رو برای ماندن ندارم 

2706