2733
2734

دلم خیلی گرفته میخوام جایی باشم کلی گریه کنم خیلی سنگینم‌خیلی خواهش میکنم واسم دعا کنید خسته شدم از دیدن چک های یک خط 😭

اگه عقل و شعور رو میتونستم واسه بعضیا بخرم باور کن جف چشامو میفروختم براشون یکم مغز میخریدم🫡
از ته قلبم برات دعا کردم عزیزم تو هم برای من دعا کن 

ممنونم ازتون😭منم از ته ته دلم دعا میکنم هرچی میخوای خدا به زودی و تا وقتی که ذوقشو داری نصیبت بکنه

اگه عقل و شعور رو میتونستم واسه بعضیا بخرم باور کن جف چشامو میفروختم براشون یکم مغز میخریدم🫡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از صمیم قلبم میخوام که انشالله سال بعد اینموقع درحال شیر دادن به بچت باشی چون خودم کشیدم میفهمم چقدر ...

ممنونم ازت ایشالله خدا تو دلیت رو به سلامتی بیاره بغلت گلم❤️

قربونت عزیزم ممنونم به دعای خیرشما انشالله❤️

عزیز دلمممم چقدر منتظر کوچولوت بودی که بیاد به دلت؟

بعد ده سال انتظار با سومین ای وی اف خدا بهم داده عزیزم 🥹 تو چی؟چند وقته منتظری چیکارا کردی؟

وای خدای من😭😭😭ده سال

برا من بگیه سال نشده 

من پلی کیستیک هستم هیچی فقط قرص و آمپول 😭

خسته شدم هر ماه با علایم و بی بی چک زدن های بی مورد

وای خدای من😭😭😭ده سال برا من بگیه سال نشده  من پلی کیستیک هستم هیچی فقط قرص و آمپول 😭 خست ...

عزیزم منم مث خودت عجول بودم از هفت ماه بعد عروسی افتادم دنبال درمان 

منم تنبلی تخمدان دارم

انشالله انتظارت به یکسال نمیکشه عزیزم اگه لاغر باشی خیلی زودتر نتیجه میگیری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم منم مث خودت عجول بودم از هفت ماه بعد عروسی افتادم دنبال درمان  منم تنبلی تخمدان دارم ان ...

نه ما ۳ ساله از عروسیمون گذشته تازه اقدام کردیم همه به حرف اومده بودن

نه لاغر نیستم چاق هم نیستم فیت هستم  بخدا همه قسمته از اشناها ۱۲۰ کیلو میشه این ماهه شنیدم خداروشکر نی نی داره بخدا خواست خدا هست

نه ما ۳ ساله از عروسیمون گذشته تازه اقدام کردیم همه به حرف اومده بودن نه لاغر نیستم چاق هم نیستم فی ...

خب اونا باهمون چاقی تنبلی ندارن عزیزم ما مشکمون اینجوریه که باید لاغر باشیم من با ای وی افم جواب نمیگرفتم دفعه سوم قبل اینکه برم کاشت بیست کیلو کم کردم اصلاح سبک هم کردم مثبت شد اینقد لاغر شده بودم پریویم منظم علایم مریضی کم شده بود شاید اگه خیلی زودتر اینکارو میکردم اینهمه سال انتظارم طولانی نمیشد نمیخواست اینهمه عمل و داروی شیمیایی هم استفاده کنم بنظرم اینکارو برای خودت بکن ارزششو داره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب اونا باهمون چاقی تنبلی ندارن عزیزم ما مشکمون اینجوریه که باید لاغر باشیم من با ای وی افم جواب نمی ...

من پلی کیستم بد نیس پریودام سر نظم بود دقیق بعد اقدام خراب شدن

بخدا همش قسمته ب این رسیدم

اون خانومی ک میگم یه سال بود پریود نمیشد وضعیتش خراب بود ولی خدا خواسته براش