2733
2734

بچه ها تاپیکامو بخونین میبینین ک همش مشکل دارم با اون

خلاصه میگم

۲۷ سالشه من ۲۴، ۶ ماهه باهمیم

دروغ گفته، خرج نمیکنه، خسیسه، دنبال منفعته، زبون بازه، خوب حرف میزنه مهربونه، ادمو میخندونه،

یکبار جایی دعوتم نکرده، همش من خرج کردم، دست تو جیبش نکرده مگه با اکراه واسه دو سیخ کباب مثلا

عید کلا با دوستاش مسافرت رفت

فقط شب ساعت ۱۰ همش زنگ میزنه به من. اونم بعد مستی

همش مشروب با دوستاش میخوره

ب من میگه با من یکاری کرده که نمیتونم ولش کنم و میخنده

مثلا میخواد تلقین اینا کنه،

بخدا همش زیر گوشم میگه کع من پیشرفت کنم باشگاه برم بعد درامدم بهتر بشه و ماشینمو عوض کنم

میگه دوسداره با یه ماشین خارجی برم دنبالش جلوی کافه دوستاش ببینن و پُز منو بده.. منم گفتم دوس دارم که خودش بیاد دنبالم نه من

انگار دوس پسرشم :/

چن روزه هی دعوا حرف میزنیم بهش میگم تموم شد دیگه بای

بعد میگه باشه من مزاحمت نمیشم ولی خطتو خاموش نکن من زنگ نمیزنم

ولی بخدا میزنه و میگه کجایی چیکار میکنی

همچنین شکاکم هست، بعد خودش هر غلطی میخواد میکنه

من میخوام خطمو خاموش کنم که بهم زنگ نزنه ولی دوسندارم بخاطر یه ادم شماره مو عوض کنم:/

اگه بلاکشم کنم اون موقع فک میکنه با کسی دیگه میحرفم

خیلی ناراحتم کرده دلم شکونده.. ولی خوشحالم که میتونم راحت برم و وابسته نیسم.

موندم حرف اخر بهش بگم یا نگم؟ قبلا خیلی گفتما

خودش میدونه برحال همه چیو

ای بابا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بهتره رابطه رو کات کنی 

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺تو خدای معجزه هایی خودت مواظب تو دلیم باش حالا که دادیش بهم 😭❤️

دکمه حذف این بشر رو بزن بره بابا 

بگو خواستم دوست پسر بگیرم 

نه دوست دختر😂

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2706