2752
2734
عنوان

بچه ها ی سوال ..من بقیه شب های قدر رو..

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 25 پست
نه عزیزم چرا بخندم☺️  اگه حوصله قرآن خوندن داری اینم بخون میگن خیلی خوبه یه بار سوره واقعه یه ...

چشمممممم

مرسی روشنم کردی🥲🫂🍭🍭

حتما 

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
ارهههع التماس دعا حاج خانیم😁😂

چش دعا میکنم امسال از بربری ساده ب بربری کنجدی تبدیل بشی😂😂🤣🍭🍭🍭

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چش دعا میکنم امسال از بربری ساده ب بربری کنجدی تبدیل بشی😂😂🤣🍭🍭🍭

قاداسه ساغول😂

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731
اگه بیدار بمونیم چی میشه؟ خاجتی چیزی میده خدا؟

میگن واسه تقدیر یک ساله و اینجور چیزا

اگه بیدار بمونیم چی میشه؟ خاجتی چیزی میده خدا؟

ارزو کن امشب ..

بعد بیدار بمونیم دعا اینا بخونیم؟

اگ دوس داری اینم خوبه 

تو هم برام دعا نشگل بزرگی دارم

به روی چشمم

شماهم دعام کن🫂🍭