2733
2739
عنوان

از شب ادراری بچه هام خسته شدم

83 بازدید | 9 پست

۳ ساله و ۶ ساله ان

هر شب دوبار جیش میکنند

آخه سابقه ارثی هم نداریم نمیدونم چرا اینجورین

ی بار بیدار میشم ببرمشون دستشویی اما بازم جیش می‌کنند

من نمیتونم دوبار هر شب بیدار شم یعنی مغزم نمیکشه

هر چی روغن بگید زدم نمیشه که نمیشه انگار عادت کردن 

اون سه ساله طبیعیه هنوز ولی شش ساله رو ببر چکاپ کنن دستگاه ادراریش مشکل نداشته باشه بعد ببرش مشاور یا بازی درمان 

بالاخره کم کم درست میشه منم با همین مشکل دارم میگذرونم مطمئنم به زودی برطرف میشه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

پسر من نزدیک چهار سالشه اینطوریه

من دوسال و سه ماهگی پسرمو از پوشک گرفتم خییییییلی آسون. خودش خییییییلی راحت یاد گرفت.

ولی شب ها دستشویی می‌کنه. پوشش میکنم اننننقدر می‌کنه از پوشک هم بیرون میزنه تشک رو ور میگیره.

دقت کردم گااااهی که نمیکنه، اینطوریه که اولا هوای خونه گرم باشه، سردش نشه. چون لباس گرم نمیپوشه پتو هم رو خودش نگه نمیداره. ولی سردش میشه. چون اگر هی پتو بندازم روش، جیش نمیکنه یا کمتر می‌کنه.

دوما شب مایعات کم خورده باشه. اگرم آب بخوره، از اذان مغرب به بعد چایی و دلستر و دوغ و شیر نخورده باشه.

سوما کلا سردیجات نخوره. مثلاً خیار پرتقال پنیر در طول روز نخورده باشه.