2733
2734
عنوان

شوهرم تو جمع توجه نمیکنه بهم

222 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها

شوهرم تو جمع بهم توجه نمیکنه،یا چیزی میگم و دارم صحبت میکنم،میگه صبر کن توضیح بدم بهت ،بعد میپره تو حرفم من میگم نه بزار بگم،بعد میگه اگه میخای خودت صحبت کنی که مو جیزی نمیگم

دیشب سر این موضوع باهاش بحثم شد و باهاش قهر کردم

حقیقتا ازش متنفرم خیلی وقته این حس رو دارم 

چ کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حق با توئه عزیزم یعنی نمیزاره تو حرفت رو بزاری کاری میکنه بقیه ام دیگه بهت اخترام نزارن وقتی حرف زدی اهمیت ندن ولش کن همون قهر بمون یه مدت بهش محل نده تا وقتی خودش معذزت خواهی کرد قول داد درست بشه 

مگ نمیگی بحثتون شده؟خب بهش گوشزدکن رفتارشودرست کنه،اگ دیدی بدترشد،توام مثل خودش رفتارکن

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
خسته شدم دقیقا باعث شده دیگران بهم احترام نزارن

منم بدم میاد یکی اینجوری باهام رفتار کنه تصورشم برام سخته 

ببین بهت گفتم اصلا محلش نده چیزیم گفت بگو تو جمع منو نمیبینی الانم نبین مخصوصا اگه برا رابطه اومد مردها برا رابطه همه کاری میکنن برات 

اومد قبول نکن بگو تو منو تو جمع کوچیک میکنی الان یاد من افتاد نه خیر هروقت دیدم درست شدی منم یاد تو میوفتم من عروسک دست تو نیستم

خوب چیکار کردی؟

هیچی

الان حدودا بعداز چندسال بهش گفتم 

عذر خواهی کرد

اصلا اوضاعی بود اونجا 

خواهرزاده ش از اول بغلش بود از وقتی دنیا اومده یه عکس نداریم اون تو عکس نباشه

هیچی الان حدودا بعداز چندسال بهش گفتم  عذر خواهی کرد اصلا اوضاعی بود اونجا  خواهرزاده ...

خیلی مهمه شوهرت حمایتت  کنه،خیلی

ولی خوب نیست متاسفانه، من خودم خسته شدم