2733
2739

البته بچه من الان بیست ماهشه  

مواقعی ک رفتیم رستوران رو صندلی مخصوص گذاشتمش و کلی ذوق میکنه .. بنظرتون الان میصرفه؟ 🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

الان دیگه دیره

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

نه عزیزم من داره پسرم، اولا که باید از بچگی عادت کنه الان فک نکنم عادت کنه، بعدم پسرمن اولا میشست بعد یه مدت که واستادن یاد گرفت همش پامیشد کمربند میبستی غر غر و گریه که باز کن خلاصه کلی شلوغ کاری منم دیگه جمعش کردم

2738
نه عزیزم من داره پسرم، اولا که باید از بچگی عادت کنه الان فک نکنم عادت کنه، بعدم پسرمن اولا میشست بع ...

از لحاظ عادت ک خداروشکر اوکیه با اینکه نداشته ولی هربار نشسته کلی ذوق کرده ، فقط نمیدونم بخرم تا چ سنی میشینه

تا چ سنی استفاده کردین ؟

دو نوع داشتم. یک نوع که حالت یک میز کوچولوی پلاستیکی جلوش بود و تا حدود دو ساله و نیمی. بعد یک نوع چوبی که سایزش اندازه صندلی معمولی بود. ولی حالت دو تا پله جلوش بود که بچه می تونست بره بالا و سر میز غذا بخوره. این دومی تا ٥ سالگی

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
از لحاظ عادت ک خداروشکر اوکیه با اینکه نداشته ولی هربار نشسته کلی ذوق کرده ، فقط نمیدونم بخرم تا چ س ...

من تو دیوار فروختمش ۳۰۰ تومن یه دست دوم بخر شاید بچه ی تو با فرهنگ بود نشست

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم