2737
2739
عنوان

بیاید درد و دل کنیم ....💔

212 بازدید | 30 پست

الان خودم عمیقاً احساس غم میکنم 

البته اینکه می‌خوام پری شم هم بی تاثیر نیست ..‌‌‌‌‌  

ولی خیلی حس شدید تنهایی میکنم ..... 

بی اعتمادم نسبت ب همه ،....

شما بگید همین الان چه غمی رو دلتونه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تاپیک آخرم نوشتم🥲 

دلتنگم خیلی حالم گرفتس

چیزی آرامشو ازت‌گرفته؟......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... از پسش برمیای، محکم باش❤
2740
عشق یک طرفه که ۶ سال طول کشیده و اون عاشق کسیه، اون دختره هم عاشقشه

میتونم بپرسم تو نسبت به اون دختره حس تنفر داری یا نه؟

چون من در شرایط مشابه اونم

چیزی آرامشو ازت‌گرفته؟......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... از پسش برمیای، محکم باش❤

حالم خیلی بده💔

رفتار بد خانواده م با من و کتک زدنای بی دلیلشون💔

و اینکه دلم برای عشقم تنگ شده و الان تقریبا دوماهه کات کردیمو اون با یکی دیگه عقد کردن💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀

۳۵ سالم شده و مجردم...جور نمیشه اصن از طرفی وضع مالی خانوادم خوب نیست و برادرم میگه پسرا دنبال پول هستن

از طرفی دعانویس میگه سنگینی و بستگی داری 

هزار چله و دعا .....

و موندم چیکار کنم ....توی رویاهام زندگی میکنم 

دوست دختر لوسیفر🖤
نه ندارم اصلا

البته اونا قبلا تو رابطه بودن چند سال

و تموم شد قبل از اومدن من

اما اون خانم دست از سر من و اون برنمیداره

2706