2733
2739

خانوما من اخلاقم اینجوریه که میگم هرچیزی به وقتش سرجای خودش خوبه

یه مشکلی که از اول با همسرم داشتم و این روزا داره جدی میشه اینه که ایشون گرم هستن

هر موقع هرجا تو هرکاری نه تو کارشون نیست

مثلا داریم فیلم می‌بینیم منم بعد یه روز طولانی خسته کننده و کلافه شده از دست بچه خیر سرم میخوام یه فیلم کمدی ببینم یکم سرحال بشم

میگه بیا دراز بکش پیش من

باید دراز بکشم

بعد شروع میکنه به هی ور رفتن

نمیدونم چرا عصبی میشم

همش تو دلم میگم آخه اصلا حالشو ندارم خستم

خیر سرم نشستم یه فیلم ببینم نه خدمات بدم به تو که

آخر سر انقد ور میره که واقعا عصبی میشم و روز خسته کننده تهش گند میشه و قهر میکنه

آخه مگه میشه مرد همش گرم باشه

قبل بچه یکم سر این موضوعات عدم تفاهم داشتیم

الآن واقعا بچه تمام انرژی منو میگیره

۶ ماهشه و غرو غر و گریه داره دندونم درمیاره

گریه هاش بیشتر شده

از دیروز  صب ساعت ۶ تنهام تا الآن ساعت ۶ بعد از ظهر 

خیر سرمون خواستیم یه فیلم ببینیم 

بچه خوابیده بود

که گند زد توش

این مشکل داره اساسی میشه

من جوابگوی نیازهاش نیستم و حس بدی دارم

میترسم رابطمون خراب شه

بیا با نخستین بارانی که می‌بارَد، دوباره زاده شَویم ..🌱💚تنها افرادی که رنج نمی‌کشند و ناراحت نمی‌شوند مُرده‌ها هستند، زنده بودن یعنی گاهی آسیب دیدن، شکست خوردن، دچار اضطراب شدن، اشتباه کردن ؛و همچنان ادامه دادن.🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم مسئولیت بچه روبندازگردنش خودکاراوکی میشه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2731

یه لحظه فک کردم من این تاپیکو نوشتم.کاریشم نمیشه کرد

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2738
شوهرتو دوست نداری

دوسش دارم

ولی هر ساعت نیاز جنسی ندارم

بیا با نخستین بارانی که می‌بارَد، دوباره زاده شَویم ..🌱💚تنها افرادی که رنج نمی‌کشند و ناراحت نمی‌شوند مُرده‌ها هستند، زنده بودن یعنی گاهی آسیب دیدن، شکست خوردن، دچار اضطراب شدن، اشتباه کردن ؛و همچنان ادامه دادن.🌱

شما کاملا درست میگید اگه نیازهای مردها تو خونه برطرف نشه معمولا متاسفانه خارج آر خونه سعی میکنن برطرف کنن.

من پیشنهاد میکنم قرص سیپروترون به مدت دو ماه هر یک روز در میون یک چهارم بده معجزه میکنه واقعا آب روی آتیشه. میلش خیلی کم میشه

2706