2737
2739

بخدا كسايي كه ميخوان ارشاد كنن نيان اصلا!!!!!

بسه هر چي تو اين سايت تاپتيك خيانت ديديم و زندگي هاي ناجور من ميام اينجا چون باردارم ميخوام تو ني ني سايت ياد بگيرم مطالب ني ني را اما ياد نگرفتيم چيكار كنيم نميخوام دل كسي بشكنه خدا به حق بچه هاي ژاك تو شكممون اين گره هارو باز كنه خيانتارو كم كنه اما من به اين سايت عادت كردم خوب ميام كه يه چيزي ياد بگيرم همش دارم به همسرم شك ميكنم همش خيانت خيانت خيانت همش زندگي هاي سخت و شوهراي ناجور بابا چرا يكي نمياد از خوشبختيشم بگه باشه من نميام ديگه اما راه ترك اين سايت را كسي بلده به من ياد بده يا يه سايت بهتر معرفي كنين من برم گم شم از اينجا بخدا دارم ميتركم از بس غصه ي اين و اونو خوردم يكي داره طلاق ميگيره يكي زن تو خونش پيدا كرده ميدونم ميان  براي دردل اما خيلي زياد شده خيلي ما هم ادميم نه؟!بدترشم اينه تو اوج ناراحتي و همدردي ميان مينويسن ساده اين دل بسوزين و اينا چرت و دروغ و ....

خدايا انشاالله اين سايت از سر من بيافته يا خراب بشه نشه كسي استفاده اش كنه .....

ببخشيدم دلم خيلي غصه داشت و پر بود!!!!!

آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار بنام منه دیوانه زدند برام دعا کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم شما بارداری و به تبع حساس تر از بقیه ای.منم دیشب با تاپیک مهتا اشک ریختم.نمیدونم راسته یا دروغ.ولی واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم.

در مورد تاپیک خوشبختی هم کسی نمیاد همچی تاپیکی بزنه چون مطمئن باش یه عده میریزن سرش 

میگن که چی!!

ما چیکار کنیم.خوشبختیتو جار میزنی و...

کسی جرات نمیکنه همچی تاپیکی بزنه

.

اللهم عجل لولیک الفرج
2728

حق داری اخه ببخشیدا ماها یکم عادت کردیم که غم وغصه بیشتر نظرمونو جلب میکنه الان یکی بیاد از خوشبختیش بگه ببین بعضیا چطور بهش میپرن که مگه نمیدونی اینجا فلان غصه ودرد هست چرا میخوای خودتو به رخ بکشی خودمونم پروبال میدیم به این قضیه 

عزیزم ایمیلتو دست کاری کنی فکر کنم دیگه نتونی به سایت ورود کنی..بعد دیگه چرا انقدر حرص و جوش میزنی..اگه واقعا داری انقدر ازار میبینی دیگه نیا..چرا خود ازاری میکنی...!!!!

برو یه لیوان اب خنک بخور این همه عصبانیت واسه کوچولوت خوب نیست دوست من 

بعدم کمتر بیا یکم پیاده روی کن یکم فیلم های خوب ببین کتاب بخون یکم چیزای خوشمزه بپز به شغلت و خونه ات برس خلاصه وقتتو پر کن اینجا نیای وقتی این همه اذیتت میکنه

حال متکلم از کلامش پیداست
2740

اخی عزیزم حق داری بخدا راس میگی کاش جا بیفته بیان از خوشی وخوشبختیاشونم بگن اما متاسفانه اعتقاد دارن چشم میخورن و نمیگن و از بدبختیا بیشتر حرف میزنن انقد از بدبختی حرف زدیم یکی که خوش و خوشبخته به چشممون میاد.

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗
عزیزدلم شما بارداری و به تبع حساس تر از بقیه ای.منم دیشب با تاپیک مهتا اشک ریختم.نمیدونم راسته یا دروغ.ولی واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم.در مورد تاپیک خوشبختی هم کسی نمیاد همچی تاپیکی بزنه چون مطمئن باش یه عده میریزن سرش میگن که چی!!ما چیکار کنیم.خوشبختیتو جار میزنی و...کسی جرات نمیکنه همچی تاپیکی بزنه.

دلیلی نداشت دروغ بگه منم خیلی اعصابم براش خورده دوست دارم بازم

برا مامان شدنم یه صلوات بفرستین   

عزیزم زندگی خودت رو با این تاپیک ها مقایسه نکن . اول اینکه نصف اتفاقاتی که اینجا گفته میشه داستان سرایی هستش. اون هم که راست گفته دلیل نمیشه برای شما هم اتفاق بیافته.  

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم

بجای اینکه همه دنیارو سرسبز کنیم عینک سبز بزنیم به چشممون
اول اینکه تبریک میگم بخاطر نینی تو راهت ایشالا سالم باشه عزیزم
دوم اینکه چرا خودتو اذیت میکنی؟منم نمیتونستم ت ..ل گ ر ا م نرم چون کنکور داشتم زدم خطو شکوندم تل گرامم پاک کردم جوری که دیگه راهی نداشتم برم ت ل گ ر ا م
بنظرم شمام بشین کتابای مراقبت از فرزند و اینا بخون
یا اگه سوالی داری توی گ.گل بزن و اونارو بخون عضو نشو جایی ممطالبایی که راجع بهشون شبهه داریو بخون
خودت باید یه تکونی بدی وگرنه من تا صب بشینم بگم سعی کن نیای که نشد حرف

اسم من مریمممممهههههههههه کاربری خودم مامان_آتوسا#۲۵ معلقش کردند این هم هدیه هست😄😄مـــرررریییییممممم😄😄
2706