2737
2739

من و پسرم از صبح تا ساعت 6 و 7 عصر تو خونه تنهاییم نه جایی هست که پیاده بریم پارکم باید با ماشین بریم نه دوستی نه بچه ای که اطرافمون باشه، پسرم خیلی حوصلش سر میره تو خونه فقط با شوهرم  میشه بریم چون ماشین داره

تورو خدا بگید شما بچه هاتونو چه جوری سرگرم میکنید؟ بیرون میبریدشون خودتون؟ انقدر امروز گریه کردم به حالش دلم براش میسوره همش بهانه گیری میکنه و فقط به من چسبیده خودمم خیلی تنهام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باهم پیاده برین تامغازه ای جای یه خوراکی براش بخر که مناسبه براش من بچه خواهرمو همینطور سرگرم میکنم کلی روحیه میگیره واجب نیس بری پارک تایه جای روپیاده برو برگردید باهم سر خیابون هرجاکه مسیر پیاده روی داره حیاط نداری ببرش تو حیاط اب بذار اب بازی کنه پارکینگ داری دوچرخه اگه داره ببر بازی کنه یااب بازی یادم درخونه بایست تایکم چرخ بازی کنه

2738

منم مشکل شمارو دارم ولی از وقتی باردارم ودخترم فهمیده هر وقت حوصلش سر میره میاد باشکمم بازی میکنه و من الکی تکون میدم که مثلا نی نی همدبا تو بازی می کنه.خخخخخ

ولی از یک خرداد هر روز می برم مهد گناه داره حسابی تنهاست آخه

خدای من ، ناامیدم نکن چون امیدی جز تو ندارم
2706