2733
2734
عنوان

یچیزی میگم ولی نخندید ها😅

668 بازدید | 31 پست

تو سایت خانوما خیلی از شوهر و...گلایه دارن

من مجردم و خب خیلی ازدواجی نیستم 

خوایتم بپرسم واقعا ازدواج انقدر بده؟😂

یا وقتی ناراحتین تاپیک میزنن؟ یا انتخاب خودتون اشتباه بوده؟

بعد ازدواج به ارامش رسیدید؟

همه ی مردا شبیه هم نیستن

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دلیلش چیه اخه میخودن چشم نخورن از خوبیاشون نمیگن؟😅

مثل این میمونه تو موقع خوشی ها یاد خدا نمیکنی اما تا گرفتاری پیش میاد خدا و بقیه ائمه متوسل میشی.

دیدی بالاخره شد🥺✨

آدما وقتی ناراحتن میان درد و دل می‌کنن. خیلی‌ها هم اعتقاد دارن اگه از خوشی‌هاشون بگن چشم می‌خورن.

در کل ازدواج با شناخت و آگاهی خیلی خوبه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

این‌جا اعتقاد دارن از خوشی نباید گفت 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.