2733
2734
عنوان

تیمم بجای غسل اشکال داره؟

136 بازدید | 22 پست

من هفته  دهم باردارم، کمردرد و حالت تهوع همراه با سردرد دارم شرایط حموم رفتن ندارم  ، به اصرار همسرم  نزدیکی داشتم نمیدونم با تیمم میشه نمازمو بخونم ،تورو خدا کسی میدونه جواب بده 🙏🏼🙏🏼

خدایا شکرت❤

اگه آب باشه باید غسل کنی عزیزم.

تیمم فقط زمانیکه آب در دسترس نباشه 

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
کمردرد  دارم خیلی میترسم حموم برم اتفاقی بیوفته برام

ارضا شدی عزیزم ؟؟

ببخشید میپرسم.

مهمه.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
دیشب نزدیکی داشتم کمردردم شروع شده با سردرد ، صبحی هم با تیمم خوندم ولی هنوز نمیتونم برم حموم

شاید بری یه دوش بگیری حالت خوب بشه یه چی مقوی بخور مغزینه ها بخور  تا حالت خوب بشه فعلا

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
2740
توکل بر خدا انشالله دردم بیشتر نشه

زیاد نمون کمی هم کمرتو ماساژ بده بعد حمومم برو زیر پتو  اگ خونتون سرده 

ویه چی آماده کن بعد حموم بخور  ضعیف شدی شاید 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
کمردرد  دارم خیلی میترسم حموم برم اتفاقی بیوفته برام

من یه جا تو احکام خوندم که در صورتی میتونی تیمم کنی که وقت نماز تنگ باشه ولی باز از مرجعت بپرس حتما خوب بگو همسرت کمک کنه منم استراحت بودم ولی خودم میرفتم حموم حالا چرا تو این شرایط نزدیکی دارین

نه اصلا ،خودم نخاستم

خب واسه همینه کمرت درد گرفته عزیزم.

نترس برو حموم اتفاقی نمیفته.

سر پا دوش نگیر بشین رو چهار پایه عزیزم.

فقط بخاطر همسرم اونم بعد از دوماه گذاشتم نزدیکی کنه چون ناراحت بود واقعا ،دیگه مجبور شدم 

اصلا اشکالی نداره.

اگه دکتر منع نزدیکی نکنه هیچ مشکلی نداره فدات شم.

من خودم تا هفته‌ی چهل هم نزدیکی داشتیم.

2706