2737
2734
عنوان

این نوع ازدواجو می‌پسندین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1541 بازدید | 83 پست

چند تا از همکلاسی هام تو سن 14 15 16 سااگی ازدواج کردند و هر سه مطلقه هستند. ازدواج تو سن پایین ب دلیل نا اگاهی و خام بودن فرد و سطح پایی فکری فرهنگی خانواده است. 

دختره اگه ببینه مادر و پدرش خوشحالن و نبست ب قضیه واکنشی ندارند.بلکه اونو ب سوی ازدواج سوق میدن. 100 درصد مشتقاق ازدواج میشه. چون فک میکنه باعث افتخاره

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج تو سن کم رو می پسندم چون وقتی ۲ نفر با هم تو سن کم ازدواج می کنند یعنی نیازهایی دارند ک باید از راه همسر رفع شده پ ازدواج هر چند تو سن کم هم مناسبه بهتر از اینه ک جوون تو سن کم بخاطر نداشتن همسر خودش رو آلوده کنه. شما ک می گید ازدواج تو سن کم رو نمی پسندید اگه دختر و پسر کن سن بخاطر نداشتن همسر ب راه بد برند و خدای نکرده آلو ه بشند شما جوابشون رو می دید؟

2731
ازدواج تو سن کم رو می پسندم چون وقتی ۲ نفر با هم تو سن کم ازدواج می کنند یعنی نیازهایی دارند ک باید ...

چه رابطه چه ازدواج رسمی زیر ۱۸ مناسب نیس

ازدواج هم فقط نباید برای رفع نیاز باشه که...

وگرنه ادم از ۱۳ سالگیش نیاز ممکنه داشته باشه

🤍...Guitarist 
2740
2706