2733
2734

صبح تا شب به شعورم توهین میکنن، مرتبا دعوا میکنن میگم که بس کنن فوری میپرن به جونم تو دیوانه هستی روانی هستی

انگار یک عده سایکوپت هستن که قصد شکنجه دارن

من هی منطقی جوابشون رو میدم اونا از قصد منظورمو عوض میکنن تا حرص بخورم

خانواده نیست که شکنجه ست

میدونم سخته ولی تو هر مشکلی با خانواده سعی کن سهم خودتو پیدا کنی. چه رفتاری چه گفتاری سبب میشه باهات لج کنن

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی چی

یعنی رفتار دیگران آیینه رفتار ماست. تو عوض شو اونام عوض میشن. اولاش خیلی سخته بعدش اوکی میشه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
والا از من بدبخت تر و بی ازارتر نیست اونان هی دارن اذیت میکنن

عزیزم من نمیگم تو اذیتشون میکنی یا چی فقط نوع رفتارت متناسب با روحیات اونا نیست از ی مشاور کمک بگیر تغییر کن اونام تغییر میکنن