2733
2734
عنوان

از وقتی ازدواج کردم لکنت گرفتم جفت چشام ابروهام میپره

| مشاهده متن کامل بحث + 1979 بازدید | 31 پست
پدر مادرت پشتیبانت نیستن؟ پس چرا ازدواج کردین تو ماه اول زندگیش یهو فیلش یاد هندستون کرد یادش اومدن ...

یادش اومد**

میشه برا اینکه خونه بخریم یه صلوات بفرستی✨️❤️؟           🔹💎Ben mavi gözlü bir kızım💎🔹️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
طلاق بگیرم کجا برم؟؟؟؟؟؟؟؟ وقتی نمیخان منو از خونه برم میره علیم شکایت ک از خدنه رفتم تو کوچه خیابون ...

خب وقتی نمیتونی طلاق بگیری 

زبونتو ببر به شوهرت هیچی نگو از بدیاش 

باهاش راه بیا خرش کن 

به جز این راه دیگ ای نداری

از طریق کلانتری و پزشکی قانونی اقدام کن ، هم دیه برات تعیین میکنن و هم اینکه شدت جراحت زیاد باشه و چند فقره ضرب و جرح داشته باشی براش پرونده تشکیل میدن و حکم حبس بهش میدن ، تو موارد ابتدائی فقط دیه و تعهده ولی اگر برای چند مورد از کتکاش مدرک جمع کنی به دردت میخوره البته بی سر و صدا این کارو بکن نزار خودش بفهمه تا وقتی حسابی مدرک جمع کنی

قابل توجه کسانی که ازدواج رو سنتی و صنعتی کردن

این بنده خدا ازدواجش با دوستی بوده اما نتیجه منفیه

اما اسی جان شما اشتباهاتی داری که باید

اصلاح کنید اگه همسرت رو روز اول با عشق انتخاب

کردی پس میشد برای عشقت چادر سرت کنی

چیز زیادی نبوده باعث می‌شد بیشتر بهت نزدیک بشه

و اینکه گفته خیانت کردم و این حرفها سر لج و لجبازی

بهت گفته هیچ وقت کسی که کاری بکنه اعتراف نمی‌کنه

اینکه بهش گفتی زن فامیل رو نگاه کردی اونجا هم

اشتباه کردی چنین حرفی رو زدی چون پرده احترام

بین شما پاره شده اگه چنین احساسی هم داشتید

باز باید به روش نمی آوردی همیشه باید تشویقش

می‌کردی که خیلی چشم پاکه و ازش تعریف

می‌کردی این خودش باعث تشویقش می‌شد

که پیش شما خودش رو خوب نشون بده

راه و روش شما برای همسرداری مناسب نیست

چون تجربه نداری دچار اشتباه میشی

از همسرت شاه بساز تا خودت ملکه باشی

باهاش مهربون باش تا این انرژی مثبت

به خودت برگرده 

طلاق بگیرم کجا برم؟؟؟؟؟؟؟؟ وقتی نمیخان منو از خونه برم میره علیم شکایت ک از خدنه رفتم تو کوچه خیابون ...

انتخاب خودت بود شوهرت؟؟

تو این ۴سال چطور بود عزیزم 

چراقبلش اگ بد بود جدا نشدی😢

برو با خود بابات صحبت کن 

بهش بگو زندگیت چجوره 

هر چی باشه باباته‌

یه راه حل خوب پیدا میکنه برات

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

عزیزم طلاق راه پر کشیدن این زندگی که تو میگی جهنم تمام تاپیکات خوندم دلم برات کباب شد منم خانواده شوهرم مث خانواده شوهر توان آدمی از خود راضی که جونمو به لبم رسوندن ولی خداروشکر شوهرم آدم حسابی و خیلی دوسم. داره که زندگیمون سر پا مونده منم 18 سالمه  و 6 ماه ازدواج کردم حاملم هستم  خوشحال میشم از احوالاتت با خبرم بذاری

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*

عزیزم دمنوش بابونه و مکمل مگنیفورت بخور همچین آرومت میکنه و بی تفاوت ، مشکل لکنت و پرش ابروتم خوب میشه نذا کارت به داروی اعصاب بکشه که دور از جونت بیچاره میشی 

شوهرتم نفرین نکن ، نفرین انرژی منفی داره 

بگو خدایا تو ذات من نیست مقابله به مثل کنم من تواناییشو ندارم به خودت واگذارش میکنم ای توانای بی همتا ..