2752
2734
چقدر بد! اصلا معلم۲۴ ساعت تو مدرسه حاضر!وقتی بلد نیستید درس بدید!چرا بدتون میاد یه نفر یه چیزی میگه ...

چطور با اطمینان این حرف رو میزنی شما بلدی بفرما اظهارفضل کن، قرار نیست چند نفری روش تدریسشون مطابق سلیقه شما نیست کل جامعه معلما رو زیر سوال ببری، من هرگز نمیگم کل معلما عالی هستن چرا معلم ضعیف هم داریم ولی به همه نسبت دادن ضعف خودتو میرسونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما چجور معلمی هستی که مراحل ورود به مدارس نمونه را نمیدونی و تاپیک زدی تو سایت پرسیدی؟؟🤔🤔

مگه همه معلما باید همه مراحل ثبت نام رو بدونن؟ من دروغی ندارم مختاری باور کنی یا نکنی

2731
چطور با اطمینان این حرف رو میزنی شما بلدی بفرما اظهارفضل کن، قرار نیست چند نفری روش تدریسشون مطابق س ...

از میزان سواد معلمای مدارس همین بس که نصف بچه ها ویدیو میبینن نصف دیگه هم کلاس میرن عزیزم

اگه بلد بودید تدریسو واسه امتحانات نهایی سال قبل تو کل کشور ۱ نفر معدلش ۲۰ نمیشد

خدا با ماست/ ...gott mit uns
از میزان سواد معلمای مدارس همین بس که نصف بچه ها ویدیو میبینن نصف دیگه هم کلاس میرن عزیزم اگه بلد ب ...

والا تنبلی و حال ندار بودن دانش آموزا رو دیگه گردن نگرفتیم

همون به قول خودت میگی کلیپ دیدن نصفشون همون نصفشون نهایی رو نمرات خیلی بالا میاوردن چرا نیاوردن؟ 

دختر من که   از شنبه ۱۹   میره  اون  دور روز ۱۵ و۱۴  اگه  بری هم  کسی مدرسه نیست  ووقتت تلف میشه   معلما  هم  که کلا چیزی  یاد نمیدن  همون  خونه   بخونه  بهتره  اگه  بحث غیبت  وانضباط نبود من اصلا نمیفرستادم  چون  داخل مدرسه  چیزی یاد نمیگیره  دو هفته  برا ابله مرغون نرفت مدرسه  خیلی  خوب خونه  درس خوند   مدرسه  دخترم  یا  معلما  نمیان   وقتی  هم بیان   کار خاصی انجام نمیدن  

والا تنبلی و حال ندار بودن دانش آموزا رو دیگه گردن نگرفتیم همون به قول خودت میگی کلیپ دیدن نصفشون ه ...

انگار بدهکارم شدیم!

عب نداره شماها همون عقده ای هایی هستین که ۱۹/۷۵ نمیدین ۲۰!و بحثم باهاتون فایده نداره

خدا با ماست/ ...gott mit uns
انگار بدهکارم شدیم! عب نداره شماها همون عقده ای هایی هستین که ۱۹/۷۵ نمیدین ۲۰!و بحثم باهاتون فایده ...

اره والا من ۱۹ و ۷۵ شدم رفتم بهش میگم اینو بکن ۲۰ میگه ۲۰ فقط خداست دوازدهم قبل نهایی

دکی
انگار بدهکارم شدیم! عب نداره شماها همون عقده ای هایی هستین که ۱۹/۷۵ نمیدین ۲۰!و بحثم باهاتون فایده ...

اولا عقده رو شما داری از معلما 

در ثانی من تا ۵ نمره هم میدم به کل کلاس