2737
2734

۱۴ساله ازدواج کردم شوهرم ماشین نداشته و نداره و نخواهدم داشت

شغل و درامد خوبی نداره فقط درحد اینکه از گرسنگی نمیمیریم هنر کردیم 

واسه من نمیتونه کلا هیچ لباسی بخره سالهاس چیزی نخریدم همش خواهرام و خواهر زاده بهم لباسی نپوشن میدن 😔

خسته شدم از این زندگی دیروز ب اصرار خانواده ام گفتن بیا بخاطر بچه هات با ما این یباره ببریمتون تفریح 

۴نفریم هر کدوم رفتیم تو یه ماشین چون هر ماشین جای یه نفر بود دلم گرفته بود با بغض رفتم بچه هام ازم دور بود همش فکر میکردم الان حالشون چطوره حالت تهوعی چیزی داشته باشن من پیششون نیستم چکار میکنن( آخه مسیر طولانی بود)

اینجور تفریح کوفته تا خوشگزرانی 

چرا بخت من تو این دنیا باید اینجوری باشه تاعمر دارم داغ ب دل بمونم بشینم جلو ماشین شوهر با بچه هام برم گردش 😫😫😫😫😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت شغلش چیه؟ 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2728

عزیزم غصه نخور خدا بزرگه انشاالله ماشین دار میشید خانوادگی میرید مسافرت عوض این روزها درمیاد

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

شغل شوهرت چیه؟

https://mastura.ir/?invite=FKfQ4VAgqmحجاب از نظر ائمه علیهم السلام: *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند! *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳) *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱) *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹) من به آدمهای بد زندگیم یه تشکربزر گ بدهکارم اونا بهم یاد دادن عاشق خودم باشم

حق داری.ولی یه وقتهایی چاره ای نیست.بخاطر بچه باید تحمل کرد 

من هم ۱۵سال لنگ‌خونه ام 

ایا میشه اون چیزی که میخوام

فقط امید‌میدم به خودم 

میگم نشد هم نشد 

تن بچه هام سلامت.شکر خدا

2738

عزیزم نگران نباش منم 7, سال اول زندگی م ماشین نداشتیم ولی 2سالی میشه که به ماشین صفر خریدیم انشالله ماشین خوب میخری .زندگی همینه فقط تحمل سختی ها 

خواهر خودم بهترین خونه و ماشین و سرمابه رو داره ولی بچه س ،13 ساله س معلوله جسمیه خیلی غصه میخوره و پیر شده 

خدایا شکرت بابت همه چی .💚
با پیکور تخریب کار میکنه یه روز کارهست یه مدت میبینی واسه ماهها کار نیست 

باید دنبال شغل دوم هم باشه

https://mastura.ir/?invite=FKfQ4VAgqmحجاب از نظر ائمه علیهم السلام: *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند! *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳) *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱) *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹) من به آدمهای بد زندگیم یه تشکربزر گ بدهکارم اونا بهم یاد دادن عاشق خودم باشم
حق داری.ولی یه وقتهایی چاره ای نیست.بخاطر بچه باید تحمل کرد  من هم ۱۵سال لنگ‌خونه ام  ای ...

من خونه دارم ولی چه داشتنی تو حیاط پدر شوهرمه بیشتر حس جهنمی بودن دارم تا زندگی کردن توش 

2706