2752
2734
وا خب تا پول ندادن جنسو نده نه حضوری نه تلفنی

کامنت قبلمو بخون سرقرار چه اتفاقاتی میفته.همین چند وقت پیش خانمه با یه مرده اومد و من ترسیدم گلومو بگیره.سریع اومدم خونه خانمه یه عالمه فحش رکیک جنسی بهم داده.پیامکاش هست.

آخرش میگه جنست دزدیده زنگ میزنم صدوده.

بخاطر همین میگم حضوری فایده نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه بار رسید تراکنش فیک فرستاد برام تو قرار حضوری. یه بار دیگه حضوری رفتم کلا زد زیر حرفش نداد و ...

یا خدا اره یه بنده خدا تعریف میکرد براش رسید جعلی فرستاده بودن طلاهاش رو برده بودن، اما من همیشه اس ام اس بانکم رو چک میکنم 

2731
یا خدا اره یه بنده خدا تعریف میکرد براش رسید جعلی فرستاده بودن طلاهاش رو برده بودن، اما من همیشه اس ...

خب کسی که با این قصد میاد سرقرار اگه به روش بیاری چکار میکنه؟!

خودشو می‌ریزه سرت بزور می‌بره 

نه خب باید یه جای شلوغ یا حداقل دم خونتون قرار بذاری 

اتفاقا دقیقا دم خونمون قرار گذاشتم.یارو یه ماشین فرستاده بود.راننده هی میگف گوشیو بده دیگه بده.گفتم تا است ام ای نیاد نمیدم.اومدم بالا و دیدم جلو در وایساده.مطمئن شدم پولو نزده.

بعد نیم ساعت رفت.

مردم پول بده نیستن

اره همین کارو بکن مادقبلا جنس میفروختیم مشکل داشتیم پولمونو نتونستن بخورن یه زن وکیل بود کثافتد۳۵ تومن از دویست وخوردای مونو نداد اومده بود بیرون از دفترش کفته بود که بزارید واحد بغل تحوبل بدینومن عابر بانک پیدا کنم براتون بریزم ۱۰۰ بیعانه داده بود پسرم گفت من جنسمو میگم اژاتس برگردونهبیعانه تو میزارم بحساب رفت و بر کشت گفت نه توروخدا من الان میرسم اومده بود پول و داد گفت ۳۵ تومن شو ندارم پسرم کفته یود بلشه فرداش دو بازرزنگ زد گوشی رو برنداشت کفتم ولش کن 

اره همین کارو بکن مادقبلا جنس میفروختیم مشکل داشتیم پولمونو نتونستن بخورن یه زن وکیل بود کثافتد۳۵ تو ...

این مردم تموم تلاششونو میکنن پول ادمو بخوره و ندن.

اون بکنار من دوبار یه خطیو اشتباهی شارژ کردم زنگ زدم به طرف گفتم پس بده گف نیومده و کلا منو بلاک کرد.

ملت حلقشون بازه و سیرم نمیشن

برا من که از اسفند به بعد فقط دزدن و مفت بر. چه اعتماد بنفسی دارن اونا

الان يه دستگاه گذاشتم نوش ٥ تومنه 

من ٧-٨ سال پيش خريدن و سالمه دست دو گفتن بهم ٣-٣/٥

تو ديوار يكي زده ١/٥ ميخوام

به نظرتون كمه يا بدم ١/٥؟

الان يه دستگاه گذاشتم نوش ٥ تومنه  من ٧-٨ سال پيش خريدن و سالمه دست دو گفتن بهم ٣-٣/٥ تو ديوا ...

اونکه این همه میزنه رو سرمال.مطمئن باش همونشم نمی‌ده و دبه درمیاره.

اصلا اینجور آدمای گداصفت ادمو پیر میکنن.کمه ولی خودت می‌دونی.

آخه ارزونم بدی شک میکنن دزدی باشه یا چرا میخوای بدی 

اونکه این همه میزنه رو سرمال.مطمئن باش همونشم نمی‌ده و دبه درمیاره. اصلا اینجور آدمای گداصفت ادمو پ ...

ديگه لازم ندارمش

اصلا به دردم نميخوره

٨ سال پيش خريدم كه خوب خيلي گذشته

تو باشي نميفروشي؟