2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ببخشید یه سوال به کسب که خیلی دوستش دارم میخوام پیام بدم این جمله چطوره: میشه لطفا به من اجازه بدید ...

مگ بچه ای

اگ برگشت ضایعت کرد چی

همون دوسش داشته باش ولی نگو

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببخشید یه سوال به کسب که خیلی دوستش دارم میخوام پیام بدم این جمله چطوره: میشه لطفا به من اجازه بدید ...

ببخشید من پریدم وسط حرفت.

بگو قلب آدم ها انگار از آینده خبر دارند قلب من  خبر  نزدیک بودن شمارو  بهم داد

اهوازی جاذاب💚
خواسش میکنم جمله چطوره؟

عزیزم ببخشید ولی یعنی چی که بگی خواهش میکنم اجازه بدید دوستتون داشته باشم...بهت میخنده و برای مسخره به دوستاش تعریف میکنه و جوگیر هم میشه تازه

راه بهتری برای جذبش انتخاب کن جوری که خودتو کوچیک نکنی

۲۰ درصد شاید قبول کنه اگه نگم تا آخر عمرم حسرت میخورم

بخاطر ۲۰درصد میخوای مسخرت کنه

حسرت بخوری بهتره تا غرورت خرد بشه

هیچ مردی ارزش نداره ک خودتو سبک کنی

این جملت ک دیگ واقعا همه جا میشینه مسخرت میکنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706