2737
2739
جدی بخدا دختر عموم خودشو کشت تا عموم راضی شد هر چی به دختر عموم گفت پشیمون میشی قبول نمی‌کرد بعد که ...

وای اون ۷ بار دور اتیش چرخیدن دل منو برده 

کاش مراسم ازدواج منم اونجور باشه 

یا اون جشن رنگهاشون 

پسره چیکاره بود ؟ اخلاق و قیافه ایناش ؟ چطور اشنا شدن با هم ؟ سر چی تفاهم نبود ؟ الان دختر عموت چخبر

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دوبار دیدم فیلمو تاپکی و ویهان 

دوبار ؟ خدایی برات تکراری بود بار دوم چطور دیدی ؟ 

تو عاشق کدومشونی ؟   

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
اره دوبار دیدم فیلمو تاپکی و ویهان 

تاپکی مثل منگلا نبود بنظرت ؟؟

همش ادعای باهوشی میکرد 

اما اگ باهوش بود اون موقع ک سانترا تهدید کرد و حق السکوت گرفت باید ب یکی میگفت اون ویهان بدبخت هزار بار بهش گفت بگگو کی تهدیدت کرده بگو چرا 

اونوقت این اوسکول گریه میکرد :/

2728
وای اون ۷ بار دور اتیش چرخیدن دل منو برده  کاش مراسم ازدواج منم اونجور باشه  یا اون جشن ...

آره خیلی خوشگل رمانتیک باحاله پسر دارو ساز دختر عموم داروساز دانشجو بود تو هند همونجا آشنا شدن اخلاقشو زیاد نمیدونم چند باری که دیدمش پسر خوبی بود قیافه اش خوشگل جذاب بود هنوز عکسشونو دارم الان دختر عموم ازدواج کرده 

موفق باشی عزیزم  واقعا وفادار نیستن ؟؟؟؟؟؟  تو سریال زبان عشقو دیدی ؟ خیلییییی وفادارن ک ...

ترکا رو هم تو فیلماشون خیلی پولدار نشون میدن که با کت و شلوار و کراوات سر میز شام میشینن با کفشهای پاشنه بلند و ارایش کیلویی آیا در واقعیت زندگی اینجوری هستن قطعا خیر

آره خیلی خوشگل رمانتیک باحاله پسر دارو ساز دختر عموم داروساز دانشجو بود تو هند همونجا آشنا شدن اخلاق ...

خب کیس خیلی خوبی بوده که  

دو تا ایرانی هم با هم ممکنه تفاهم نداشته باشن . خیلی بهندی بودنش ربط نداره

2740
خب کیس خیلی خوبی بوده که     دو تا ایرانی هم با هم ممکنه تفاهم نداشته باشن . خیلی بهندی ب ...

آره خب ولی قرار بود بیاد ایران زندگی کنه بعد زد بود زیر حرف هاش اونجا که بود مثل این برادر شوهرش خیلی اذیتش می‌کرده تو کارهاشون دخالت میکرده

بخدا تحمل کردن من کار هر کسی نیس😂🥺

منم بدردت دچارم و نمیدونم خانوادم چطور تحملم میکنن  

😂♥️پدر مادرم میگن کسی بیاد بگیرتت بدبخت شده دو روزه ممیاره برمیگردونه ولی الان دو هفتس میگن زن زند ...

قشنگ بود