2737
2734
عنوان

کراش

286 بازدید | 34 پست

سلام .من ارشدمیخونم مدتیه ک عاشق استادم شدم خودشم بی میل نیس ی حسایی هم داره بطور غیرمستقیم نشون داد وگف . بگیدچکارکنم بیادمستقیم بگه وبم پیشنهاد بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عاشق یک بنده خدایی هستم 

اونم یه حرکتایی زده 🤦‍♀️

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2731

منم مشکلم همینه چرا جلو نمیان ؟🤦‍♀️🤦‍♀️😅😅

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2740
تبریک میگم گلم تو یه خونه خراب کنی که حتی اگه برا دکترا هم بخونی بازم تو شعورت فرقی ایجاد نمیشه  ...

خانم محترم من ک کاری نکردم از حسم بش هیچی نگفتم خودشه ک شروع کننده ماجرا بود راستی یادم رف بگم متاهله اره ولی زنش فوت شده گلی 

🤦🤦🤦حتی تولدم تودانسگاه کیک وکادو اورد سرکلاسم همش بم نگاه میکنه انگارفق من توکلاسم

😂!!!!!

اگه یکیو دیدی باهاش هم عقیده نیستی قبل اینکه به نظرش جواب بدی اونم با خشونت ،کافیه قبلش به خودت بگی (بــہ مــن چــــــــــہ)😁😉
2706