2737
2734
عنوان

یکی از فامیلامون عکس داداش کوچولوم رو استوری گذاشته

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 32 پست
خب اصلا از نزدیک ندیدتش  هیچوقتتت

چسی اومده هیچی نبوپه استوری کنه الا این

میخواد بیان بگن وای؟چ خوشگله و اینا دنبال یه ریپلای خاس هست

درضمن!ریپلای کن بگو این خوشگله کیه شماس ببین نسبت خودتونو میگه میدونم دروغ میبافه😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میخواسته پز بده😁

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

بخاطر کسی مبخواسته استوری بزاره

اگه علاقه مندی به طور رایگان طب سنتی یاد بگیری و درآمد کسب بکنی اطلاع بده دوست من 🩷باور کن اگه دوسال پیش شروع میکردی الان جایگاهتو داشتی 
2740
چسی اومده هیچی نبوپه استوری کنه الا این میخواد بیان بگن وای؟چ خوشگله و اینا دنبال یه ریپلای خاس هست ...

می‌دونی حالا خودمون زیاد عکس ازش نمیزاریم 

فقط مامانم تو پیج خانوادگی عکس می‌زاره ازش...

...

یاد موقعی که ۱۶ سالم بود افتادم😂😁 پروف و استوری فیک میزاشتم ...

نمی‌دونم هم بخاطر چی بود ....

......
می‌دونی حالا خودمون زیاد عکس ازش نمیزاریم  فقط مامانم تو پیج خانوادگی عکس می‌زاره ازش... ... ...

دقیقا منم یاد خودم افتادم

منم بچه خوشگل میذاشتم میگفتم دلم برات تنگ شده و اینا

بعد میپرسیدن این کیه؟میگفتم دختر خالم😐هیچیمم نبود😐

دقیقا منم یاد خودم افتادم منم بچه خوشگل میذاشتم میگفتم دلم برات تنگ شده و اینا بعد میپرسیدن این کی ...

خاااک تو سرم ینی خاک 😂😬 

فامیلای فضولمم چند بار مچم رو گرفتن😁 امیدوارم یادشون رفته باشه 

......

یه دختر دایی دارم یه پیج زده هیچ کدوم فامیلا نداره و بلاک کرده، من یه پیج فیک دارم با اون داشتم تو اینستا میچرخیدم بعد دیدم تموم عکسای فامیل که پست یا استوری میکردیم تو پیجش گذاشته، مثلا زیرش نوشته بود امشب مهمان دختر عمم بودم بعد عکس منو گذاشته بود🤣در صورتی که من چند ساله ندیدمش، یا مسافرت دختر خالم رو تیکه خهاشو گذاشته بود که مثلا خودش رفته، دلیلشو ما هم نفهمیدیم

صد بار تعلیق شدی باز آی
2706