2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رشته تجربی نمی‌رفتم 

درکنار کلاس زبان اونم ترم بالا رشته مترجمی انگلیسی نمی‌رفتم 

برای ازدواجم با اینکه همیرمو خوب شناخت داشتم برای مهریه و خرید و رسومات اذیتش نمی‌کردم خودمم اذیت نمی‌کردم بابت خرید جهیزیه 

با هرکسی دوست نمی‌شدم 

در کنار درس هنر هم یاد می‌گرفتم آرایشگری رفتم ول کردم بخاطر درسام 

ب پوستم می‌رسیدم 

پس انداز میکردم 

همیشه دختر شادی بودم بخاطر یه انتخاب اشتباه ک چندماه باهاش بودم بهم ریختم 

ولی الان بهتر شدم 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.
رشته تجربی نمی‌رفتم  درکنار کلاس زبان اونم ترم بالا رشته مترجمی انگلیسی نمی‌رفتم  برای ا ...

من الان تجربیم دهم می‌خوام تغییر رشته بدم طراحی دوخت می ارزه ؟🥲 میترسم منم پشیمون شم

2738
من الان تجربیم دهم می‌خوام تغییر رشته بدم طراحی دوخت می ارزه ؟🥲 میترسم منم پشیمون شم

اگر میتونی رشته های علوم پزشکی ادامه بدی ک خوبه 

ولی سخته کاراشونو شیفتیه 

من حالم بد میشد یکی زخمی میشد یا میکرد 

یعنی ما م تو بیمارستان می‌بود یکی میکرد و بقیه گریه کنم گریم می‌گرفت 

طبق احساس و علایقت انتخاب کن 

من دهه شصتیم 

اگر انسانی انتخاب میکردم با اینکه درساشون خیلی سخت بود ولی میگفتن تنبلا 

ولی بنظرم درساشون سخت‌تر ما بود 

طبق علاقت انتخاب کن لذت ببری 

طراحی دوست داری؟ چرا نرفتی؟ خانوادت نذاشتن؟

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.
اگر میتونی رشته های علوم پزشکی ادامه بدی ک خوبه  ولی سخته کاراشونو شیفتیه  من حالم بد می ...

نه اوکی بودن اونا من خودم خیلی از خون و اینا میترسم خیلیم روحیم حساسه ی بار همسایمون مرده بود تازه من خونه نبودم سر خاکسپاری هم نرفتم اینقدر حالم بد شد ک نگو بم گفتن درست خوبه خب برو تجربی مدیرمون هی میپرسید تجربی چی آوردی برو تجربی منم اومدم نه ک بدم بیاد ازش نه اینده برام مهم تره مگرن با درسای تجربی هم اوکیم طراحی هم دوست دارم خیلی 

نه اوکی بودن اونا من خودم خیلی از خون و اینا میترسم خیلیم روحیم حساسه ی بار همسایمون مرده بود تازه م ...

حالا همه رشته های با خون و اینا ارتباط نداره 

کنکورش سخته 

اگر دوست داری ادامه بدی ک با تلاش ادامه بده پرستیژ شغلاش خوبه 

در کنارش برای طراحی دوخت کلاس برو