2733
2739

پسرم یازده ماهشه از کی باید جدی جدی روی تربیتش کار کرد .با وجود خانواده شوهرم که خیلی بهش محبت و توجه می کنن می ترسم لوس بشه .تربیت من واقعا تاثیر میذاره ؟ با وجود اونها که مثلا بهم می گن دعواش نکن و ...

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1120890&PageNumber=1 می خوام بشم دوپینگ شوهرم ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصولا تربیت بچه با دعوا پیش نمیره عزیزم چه خانواده شوهرت بگن چه نگن شما نباید بچه رو در هیچ سنی دعوا کنی

قانون طلایی تربیت بچه تشویقه یعنی هر اخلاق مثبتی مد نظرتونه با تشویق تقویت کنید و برای اخلاقای منفی هم روشهای خاص خودش هست که باید حتما مطالعه داشته باشید...سن خیلی خوبی داره بچه ات و میتپنی از الان رفتارهای خوب رو درش ایجاد کنی چند تا کتاب سرچ کن و بخون ن و اجرا کن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731

مسی جان منظورم از دعوا نه گفتن بود مثلا می خواست به سبزی دست بزنه گفتم نه و برش می داشتم میبردم جای دیگه مادر شوهرم برداشت برد گذاشتش کنار سبزی و سبزی هارو داد دستش .

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1120890&PageNumber=1 می خوام بشم دوپینگ شوهرم ....

تا30 ماهگی  باید محبتتون تمام وکمال باشه وهیچ ترسی ازلوس شدنش نداشته باشیدمخصوصا مادرباید کامل در    اختیار کودکش باشه .بعدازاون باید کم کم کاراشتباه کودک رو با محدودکردنش تنبه کرد مثلا اگر چیزی رو دوست داره به خاراشتباهش اجازه انجامش رو نداد ومیشه بعد ازاین سن بچه رو به مهد کودک یا به مادربزرگش سپرد     البته روزی فقط چندساعت نه از صبح تاشب .تنبه بدنی ودعوا کردن به هیچ عنوان درهیچ سنی اگربقیه درتربیت    کودک شماتاثیر میزارن میشه خیلی محترمانه بهشون فهموند که نظرشون اشتباهه ولی یه مشاورخوب کودک خیلی کمک کننده ست.النته من خودم یه پسر4ساله دارم میدونم که همیشه حرف تاعمل فاصلش        زیاده ولی ایناچیزاییه که روانشناسای کودک میگن.

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.