2752
2734
عنوان

چجوری به خواهرم کمک کنم

135 بازدید | 10 پست

بچه ها من یه خواهر دارم که تازه پزشکیش تموم شده خونش تهرانه اومده پیش ما تقریباً ۸ ساعت راهه تا تهران بعد بارداره ماهه ۷ بارداریشه چجوری بهش کمک کنم خیلی‌ اذیته خودم ۲۱ سالمه دانشجوی سال ۳ پزشکیم زیاد تجربه ندارم زیر دلش درد میکنه کمرشم همینه بعضی مواقع دردش میاد مامان بابام خونه نیستن هر چیم بهش میگم اهمیتی نمیده به بچه چون ناخواسته بوده و الان هی میگه اگه نبود من باید برای آزمون دستیاری می‌خوندم میشه بهم بگید چجوری بهش کمک کنم دقیقاً چجوری ماساژش بدم هر چیم بهش میگم بیا بریم دکتر نمیاد تهران دکتر میره خیلی‌ نگرانشم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواهرم اصلاً حواسش به خودش نیست ۴۸ ساعت شیفت پشت سر هم برداشته بود اون روز بعد انقدر خسته بود بهم زنگ زد گفت بیا دنبالم انقدر ترسیده بودم ۲۰ دیقه با سرعت رانندگی کردم تا بهش رسیدم بعد اصلاً حال نداشت بیچاره دیروز کامل استراحت کرد قبل از این که بیاد خیلی شوهرش حواسش بهش بود الان نمی‌دونم چجوری کمکش کنم شوهرشم پزشکه خیلی کمکش میکرد و ماساژو و ایناش میداد ولی الان تقریبا ۳ روزه اومده اوضاعش خرابه کسیم نیست پیشمون فقط منو اونیم بچه‌ها چکار کنم حالش بهتر شه 

الان که متوجه نمیشه،سه چهار سال دیگه که این بچه براش شیرین زبونی کنه می‌فهمه که به صد تا دستیاری می ...

اصلاً دیونم کرده تهرانم فقط چون شوهرش حواسش بود اتفاقی واسه نینی نیفتاد الان می‌ترسم اتفاقی بیفته ر چیم بهش میگم میگه من از کل زندگیم عقب افتادم دو سال میگم تو که تهش بچه دار باید میشدی الان شدی چیزی نیست هر چیم ازش میپرسم هیچی نمیگه فقط وقتی دراز میکشه میفهمم درد داره یه کلمه حرف نمیزنه 

پزشکی می خونید بعد تو نی نی سایت دنبال راهی🥲

بابا تازه ۵ ترم خوندم اصلا وارد عملیا نشدم خودش هیچی نمیگه حس می‌کنم انقدر میخواد یه کاری بکنه بچه سقط شه خیلی اصلاً دیشب شام میذاشتم دهنش با بدبختی باید بهش یه چیزی بدم 

منظورت ازش پرستاری کنی؟ مگه پرستار نداره؟

اصلاً حرف نمیزنه که دقیقاً چه مشکلی داره کجاش درد میکنه  میشه بگید شما این دوران چکار دوست داشتید یکی براتون انجام بده بعد که انجام میداد حالتون خوب میشد 

بچه‌ها بعد برام جالبه زایمانش طبیعیه و خودم باید تو بیمارستان پیشش باشم ماما همراه میگیره الان ماه هفتش چند روز دیگه تموم میشه می‌ره ماه هشت کجاش رو ماساژ بدم چه الان چه موقع زایمانش