2737
2739

خانم ها من ۱۶ سالمه ۴ روزه فقط گلوم انقد ورم کرده امروز آبم نخوردم

رفتم دکتر گفت چیز خاصی نیس اما نه میتونم بزاقمو قورت بدم نه غذا بخورم

سرم زدم شیر و زردچوبه خوردم دمنوش اویشن خوردم کلی مسکن خوردم روزی حداقل ۱۰ بار اب نمک قرقره کردم اما انگار لاعلاجه اصلا خوب نمیشم لال شدم دو روزه اصلا یه کلمه هم حرف نزدم تورو خدا اگه روش خیلی موثری میدونین بگین من بتونم روزمو بگیرم😭😭😭

شربت دیفن هیدرامین کامپاند خیلی خوبه

اب جوش و عسل و یکم ابلیمو و یکم زنجبیل هم عالیه

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

منم همینجوری شدم 

گلودرد وحشتناک ،شبا احساس خفگی میکردم 

رفتم دکتر آزیترومایسین نوشت 

کم کم خوب شدم

ولی نمیدونم از اثر دارو بود یا خودش خوب شد چون فوری از فرداش کم کم خوب شد

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

اینی که تو میگی خیلی شبیه عفونت شدید گلو هست. دکتر دید گلوتو؟؟؟ آنتی بیوتیک ننوشت برات؟؟؟ 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
شربتو نه ولی اون یکیو سه بار خوردم بخدا

شربت و بخور خلط اوره زود خوب میشی

یک قاشق مربا خوری قرقره کن قورت بده

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2706