2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تو تاپیک قبلم توضیح دادم گفتم دایم واسه دانشگاش اومده تهران خونه ماست...یه حالتیه پیشش حالم بده طبق حرف بچه ها بش گفتم که من نمیخوام انقد بیای سمتم چون همش یه کاری میکنه خودشو بچسبونه بهم....زد تو صورتم تحدیدم کرده میترسم به مامانم بگم

عزیزم مراقب خودت باش، هر مورد مشکوک دیدی به مادرت بگو، ازش فاصله بگیر و اصلا تنها نباش، نترس حرف بزن نزار خدای نکرده دیر بشه 

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  

عزیزم سریعا به مادرت بگو 

بگو مامان یه چیزی میخوام بگم عصبانی نشو اما به رفتارهاش دقت کن 

گلم بدترین امتخاب سکوته 

قبل از اینکه اتفاق جبران ناپذیری بیفته به مادرت بگو 

شاید عصبانی بشه اما داییتو ادب میکنه و میندازه بیرون 

لطفا به مادرت بگو 

حتی اگر مادرت شمر هم بود بگو

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
عزیزم سریعا به مادرت بگو  بگو مامان یه چیزی میخوام بگم عصبانی نشو اما به رفتارهاش دقت کن  ...

بخدا ازش میترسم .....امروز کتکم زده مامانم نبود....بعد بش گفتم به مامانم همچیو میگم دستشو میماله رو بدنم میگه بگو تا یه کار دیگه ای کنم

2740
بخدا ازش میترسم .....امروز کتکم زده مامانم نبود....بعد بش گفتم به مامانم همچیو میگم دستشو میماله رو ...

ازت تمنا میکنم که بگی 

یادت نره نباید. باهاش بحث کنی و زیر بار بری 

مامانت برگشت برو سریعا بهش بگو

قبل از اینکه اتفاق بدی به سرت بیاره 

من مورد های مختلفی دیدم 

همشون از ترس ابرو یا فرد مقابل سکوت کردن 

اما پشیمون شدن 

برو شب پیش مامانت دور چشمش همه چیزو بگو‌

اون مادرته هرچند خیلیی بدم باشه تو تکه ای از وجودشی 

دارم با دلیل برات خرف میزنم

اصلا سازش نکن 

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم

بعدا ممکنه فوبیا بگیریا

به مامانت بگو اون توو سن بدیه

اگر بهت کمک نکنی به بابا میگم.

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
یه بار بش گفتم گفت چرتو پرت نگو و اینا اگه ادامه بدی نمیزارم جایی بری

مامانت درک نمیکنه

ولی من دیدم پسرا توو این سن اصلا عجیبن

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care