2737
2734
عنوان

خوش بحال بعضیا مغز ندارن راحتن

161 بازدید | 14 پست

بخدا قلبم درد میکنه ازدست خانواده شوهرم.‌ یه مشت ادم بی فکر عجیب غریبن اصن

من اخرش از دستشون سکته میکنم. یه خواهرشوهر دارم خدا نصیب گرگ بیابون نکنه؛ حسود، بدجنس، پرتوقع وای وای نگم براتون.

میاد خونم انتظار داره براش گوسفند بکشیم بی شعور نفهم. حالم ازش بهم میخوره. اون وقت خونه خودش هیچی پذیرایی بلدنیس و اصلانم براش مهم نیست.

عیدمو امسال کوفتم کردن الهی خیرنبینه خواهرشوهرم. کسیو ندارم باهاش درد و دل کنم واسه همین اینجا گفتم🥺

دعاکنید ارامش بهم برگرده

الهی آمین عزیزم منم درگیرشم متاسفانه اما من همه چیز رو به همسرم میگم و خیالم راحته

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کاش منم مغز نداشتم راحت بودم

منم کاش همچین ادمی بودم بی فکر و بی مغز

اما متاسفانه همش فکر میکنم به کوچیک ترین چیزا

ممکنه واسه یه رفتار یا یه حرف ساعتها برم توفکر.. همه چیز برام خیلی مهمه و خودخوری میکنم. از این اخلاقم متنفرم

دوست من ۵تا خواهرشوهر اینجوری داره.همشونم مجردن بزرگه ۵۰سالشه کوچیکه ۳۰سالشه در حدی حسودن که دیدن برادرزادشون نیومدن.فکرکن اولین برادرزادشون بود.

دوستم خیلی موفقه چه کاری چه زندگی شخصی.

خواهرشوهر کوچیکش خیلی بد بود.خدا رحمتش کنه امروز چهلمش بود . حتی یه کادوام از بچه ی برادرش دریغ کرده بود هرچی‌جمع کرده امروز تقیسیم شد بین دوتا داداشاش

2738
از بس حرس مال دنیارو خورد تو خواب سکته کرد

ای داد بیداد.. بعضیا چرا اینجورین؟ اخر هممون مرگه. حداقل توی این دنیامیشه درست زندگی کرد و خوب بود. چون فقط یه خاطره خوب ازمون به جا میمونه همین

اما من همسرم باهام نیس به حرفام اهمیت نمیده 😔

پس باید اونا اصلا برات مهم نباشن من می‌دونم همسرم بهم اهمیت میده خود خوری میکنم و گله اما شما نباید خم به ابرو بیاری باید با بیخیالیت بسوزونیشون

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
ای داد بیداد.. بعضیا چرا اینجورین؟ اخر هممون مرگه. حداقل توی این دنیامیشه درست زندگی کرد و خوب بود. ...

آرا بخدا.

همیشه میگم وقتی میخواییم کاری کنیم به این فکرکنیم آخرش چی میشه.از ما چی به یادگار میمونه‌

دوتا چیزی،خوبی و بدی.

چرا بدی بمونه وقتی خوبی کردن راحتتر و شیرینتره

منم کاش همچین ادمی بودم بی فکر و بی مغز اما متاسفانه همش فکر میکنم به کوچیک ترین چیزا ممکنه واسه ی ...

منم همینطوری ام مراقب حرف ها و کوچکترین رفتار از طرف خدمم ک مبادا ب بقیه آسیب برسونه یا ازارشون بده اما اطرافیان خیلی راحت دل منو میکشنن و عین خیالشون هم نیس

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
2706