2733
2734
عنوان

آش نخورده و دهن سوخته..چرا من باید بدهکار بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 33 پست
میتونی اعشار بزنی چندتا شاهد هم امضاء کنن نداری پرداخت کنی. نهایت قسط بندی میشه.

چع فایده قسطاشم ک ندارم بدم.همون زندون برم بهتره .مگه قسط بندی کنن از کجا بیارم

🌹آتلیه خانگی دارم .عکس بچهاتونو  با هزینه ناچیز آتلیه ای کنید هر عکس 25..  برای سفارش خصوصی درخواست بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس 20 روز فرصت اعتراض به رای داری میتونی اعسار بزنی چون حکم جلب میگیرن حساب ها مسدود میشه

ببخشید من رفتم شعبه حقوقی گفت فعلا اعسار نده تا پیامک بیاد.چرا ؟ الکی وقتم هدر رفت

🌹آتلیه خانگی دارم .عکس بچهاتونو  با هزینه ناچیز آتلیه ای کنید هر عکس 25..  برای سفارش خصوصی درخواست بدید
2728
ببخشید من رفتم شعبه حقوقی گفت فعلا اعسار نده تا پیامک بیاد.چرا ؟ الکی وقتم هدر رفت

اگه تو سامانه ثنا هستی و رای نهایی اومده میتونی اعسار بدی

برخیزو مخور غم جهان گذران ... بشین و دمی به شادمانی گذران
اگه تو سامانه ثنا هستی و رای نهایی اومده میتونی اعسار بدی

بله هستم رای نهایی که پارسال اومد دگ هیچی .تا امسال که ابلاغیه اجرایی اومد

مبلغ چقدر هست؟

سی تومن بود ده تومن پس داد شد بیست.شاید واسه خیلیا پول خورده اما واقعا تو شرایط من نداریم

2738
چرا بیخیالی طی کردین رفته اجرا    

چکار میکردم .اون آقا باید کاری میکرد طرف حتی شمارشو من ندارم باس چکار میکردم حتی ندیدم چه شکلیه

مگر شوهر نداری ک تو بری زندان؟  بگو از کسی قرض کنه حداقل ۵ میلیون طرف رو بده

بخدا بود و نبودش برام فرقی نداره

جنس فروختین بهش پول گرفتین جنس خراب بوده؟

نه اون طرف خودش استتفاده کرده خراب کرده پس فرستاده خودشم مقصر بوده.اما تو دادگاه به دروغ گفته قرض داده به ما پولی رو...و مدرک ارائه داده که بفرما اینم پولایی که من دادم به اینا

2706